| Αρμονία | SCADA Systems, Πάνελ HMI |
|---|---|
| Πραγματική αξία | Τιμή Negotiabled |
| NumberofOutputs | 16 Ψηφιακές Έξοδοι |
| Διαστάσεις | Διαφέρει ανάλογα με το μοντέλο, συνήθως συμπαγές για ενσωμάτωση πάνελ |
| Ολοκλήρωση | SCADA, MES Systems |
| Εγγύηση | 1 έως 3 έτη |
|---|---|
| Υλικό | Πλαστικό και μέταλλο βιομηχανικής ποιότητας |
| Σημείο | 14 (8DI+6DO) |
| Βάρος | Διαφέρει Ανά Μοντέλο |
| Εύρος υγρασίας | 5% έως 95% χωρίς συμπύκνωση |
| Υλικό | Πλαστικό και μέταλλο βιομηχανικής ποιότητας |
|---|---|
| Πρότυπα συμμόρφωσης | IEC 61131, CE, UL |
| Όνομα προϊόντος | Βιομηχανική αυτοματοποίηση ελέγχου |
| Μέρος Αρ | 200-595-072-122 VM600 CPUM |
| Τύπος τοποθέτησης | Σιδηρόδρομος DIN, τοποθέτηση πάνελ |
| Προστασία | IP65 |
|---|---|
| Τύπος | Σύστημα αυτοματισμού |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Βιομηχανία εφαρμογών | Κατασκευή, Έλεγχος Διαδικασιών, Ρομποτική |
| Τάση τροφοδοσίας | 100 – 240VAC. |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
|---|---|
| Συμμόρφωση με τα πρότυπα ασφαλείας | IEC 61508, ISO 13849 |
| Μοντέλο | S7-1200 |
| Ολοκλήρωση | SCADA, MES Systems |
| Περίοδος εγγύησης | 1 έως 3 έτη |
| Τάση τροφοδοσίας | 100 – 240VAC. |
|---|---|
| Διασύνδεση χρήστη | Οθόνη αφής HMI / Διεπαφή λογισμικού |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Σημεία Εξόδου | 16DO |
| Τύπος εξόδου | Ψηφιακές και αναλογικές εξόδους |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
|---|---|
| Επιλογές συνδεσιμότητας | Ethernet, RS-485, Ασύρματο |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| κατηγορία | Εξοπλισμός αυτοματισμού |
| Τάση εισόδου | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
|---|---|
| Επιλογές συνδεσιμότητας | Ethernet, RS-485, Ασύρματο |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| κατηγορία | Εξοπλισμός αυτοματισμού |
| Τάση εισόδου | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Τάση εισόδου | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
|---|---|
| Ολοκλήρωση | SCADA, MES Systems |
| Πραγματική τιμή | βάσει προσφοράς |
| Πρότυπα ασφαλείας | CE, UL, ROHS συμβατά |
| Τάση εξόδου | 24V DC |
| Τροφοδοτικό | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
|---|---|
| Υλικό | Πλαστικό και μέταλλο βιομηχανικής ποιότητας |
| Πραγματική αξία | Τιμή Negotiabled |
| NumberofInputs | 16 Ψηφιακές Είσοδοι |
| Χρόνος απόκρισης | Λιγότερο από 1 ms |