| Προδιαγραφές | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Σερβοενισχυτής σειράς βi (μοντέλο BSVM1-20i) |
| Αριθμός τμήματος | Α06B-6130-H002 |
| Ονομαστική τάση εισόδου | 200-240 VAC, 50/60 Hz |
| Φάσεις εισόδου | 3 φάσεις ή 1 φάση |
| ρεύμα εισόδου | 8.0 A (σε 200 V) |
| Ονομαστική τάση εξόδου | 240 VAC |
| Διορισμένο ρεύμα εξόδου | 6.8 Α |
| Διασύνδεση επικοινωνίας | Οπτικές ίνες / FSSB (FANUC Serial Servo Bus) |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος. | 0°C έως 55°C |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος (αποθήκευση) | -20°C έως 60°C |
| Η υγρασία | 90% RH ή λιγότερο (μη συμπυκνωτικό) |
| Ανεκτικότητα σε δονήσεις | Κάτω από 0,5G |
| Βάρος | Περίπου 4,08 κιλά. |