| Specyfikacja | Szczegóły |
|---|---|
| Rodzaj produktu | serwo wzmacniacz serii βi (model BSVM1-20i) |
| Numer części | A06B-6130-H002 |
| Narysowane napięcie wejściowe | 200-240 VAC, 50/60 Hz |
| Fazy wejścia | 3 fazy lub 1 faza |
| Prąd wejściowy | 8.0 A (w temperaturze 200 V) |
| Narysowane napięcie wyjścia | 240 VAC |
| Narysowany prąd wyjściowy | 6.8 A |
| Interfejs komunikacji | Włókno optyczne / FSSB (FANUC Serial Servo Bus) |
| Temperatura otoczenia. | 0°C do 55°C |
| Temperatura otoczenia. | -20°C do 60°C |
| wilgotność | 90% RH lub mniej (nie kondensacyjne) |
| Tolerancja drgań | Mniej niż 0,5 g |
| Waga | Około 4,08 kg. |