| Σημεία Mpu | 12 (8DI + 4DO) |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Siemens |
| Εφαρμογή | Κατασκευή και Έλεγχος Διαδικασιών |
| Συνδεσιμότητα | Wi-Fi, Ethernet, RS-485 |
| Πρότυπα συμμόρφωσης | CE, UL, ROHS |
| Όνομα προϊόντος | Προγραμματιζόμενος Λογικός Ελεγκτής |
|---|---|
| Χρώμα | Κανονικός |
| Τύπος τάσης ανεφοδιασμού | AC |
| Power_supply | 24 V DC |
| Αριθμός_εξόδων | 10 |
| Όνομα προϊόντος | Προγραμματιζόμενος Λογικός Ελεγκτής |
|---|---|
| Χρώμα | Κανονικός |
| Τύπος τάσης ανεφοδιασμού | AC |
| Power_supply | 24 V DC |
| Αριθμός_εξόδων | 10 |
| Όνομα προϊόντος | Προγραμματιζόμενος Λογικός Ελεγκτής |
|---|---|
| Χρώμα | Κανονικός |
| Τύπος τάσης ανεφοδιασμού | AC |
| Power_supply | 24 V DC |
| Αριθμός_εξόδων | 10 |
| Όνομα προϊόντος | Προγραμματιζόμενος Λογικός Ελεγκτής |
|---|---|
| Χρώμα | Κανονικός |
| Τύπος τάσης ανεφοδιασμού | AC |
| Power_supply | 24 V DC |
| Αριθμός_εξόδων | 10 |
| Επιλογές συνδεσιμότητας | Ethernet, RS-485, Ασύρματο |
|---|---|
| Τάση εισόδου | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Σημεία Εξόδου | 16DO |
| Πρωτόκολλα επικοινωνίας | Modbus, Profibus, Ethernet/IP, OPC UA |
| Κατανάλωση ρεύματος | Διαφέρει ανάλογα με το μοντέλο, συνήθως 5W έως 50W |
| Επιλογές συνδεσιμότητας | Ethernet, RS-485, Ασύρματο |
|---|---|
| Τάση εισόδου | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Σημεία Εξόδου | 16DO |
| Πρωτόκολλα επικοινωνίας | Modbus, Profibus, Ethernet/IP, OPC UA |
| Κατανάλωση ρεύματος | Διαφέρει ανάλογα με το μοντέλο, συνήθως 5W έως 50W |
| Επιλογές συνδεσιμότητας | Ethernet, RS-485, Ασύρματο |
|---|---|
| Τάση εισόδου | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Σημεία Εξόδου | 16DO |
| Πρωτόκολλα επικοινωνίας | Modbus, Profibus, Ethernet/IP, OPC UA |
| Κατανάλωση ρεύματος | Διαφέρει ανάλογα με το μοντέλο, συνήθως 5W έως 50W |
| Επιλογές συνδεσιμότητας | Ethernet, RS-485, Ασύρματο |
|---|---|
| Τάση εισόδου | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Σημεία Εξόδου | 16DO |
| Πρωτόκολλα επικοινωνίας | Modbus, Profibus, Ethernet/IP, OPC UA |
| Κατανάλωση ρεύματος | Διαφέρει ανάλογα με το μοντέλο, συνήθως 5W έως 50W |
| Επιλογές συνδεσιμότητας | Ethernet, RS-485, Ασύρματο |
|---|---|
| Τάση εισόδου | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Σημεία Εξόδου | 16DO |
| Πρωτόκολλα επικοινωνίας | Modbus, Profibus, Ethernet/IP, OPC UA |
| Κατανάλωση ρεύματος | Διαφέρει ανάλογα με το μοντέλο, συνήθως 5W έως 50W |