| Nalevingsnormen | IEC 61131-3, CE, UL |
|---|---|
| Veiligheidsnormen | IEC 61508, ISO 13849 |
| Installatietype | Paneelmontage / DIN-railmontage |
| Garantieperiode | 1 tot 3 jaar |
| Montagetype | DIN-rail, paneelmontage |
| Nalevingsnormen | IEC 61131-3, CE, UL |
|---|---|
| Veiligheidsnormen | IEC 61508, ISO 13849 |
| Installatietype | Paneelmontage / DIN-railmontage |
| Garantieperiode | 1 tot 3 jaar |
| Montagetype | DIN-rail, paneelmontage |
| Mpu-punten | 12 (8DI + 4DO) |
|---|---|
| Vervaardiging | Siemens |
| Sollicitatie | Productie en procescontrole |
| Connectiviteit | Wi-Fi, Ethernet, RS-485 |
| Nalevingsnormen | CE, UL, ROHS |
| Mpu-punten | 12 (8DI + 4DO) |
|---|---|
| Vervaardiging | Siemens |
| Sollicitatie | Productie en procescontrole |
| Connectiviteit | Wi-Fi, Ethernet, RS-485 |
| Nalevingsnormen | CE, UL, ROHS |
| Mpu-punten | 12 (8DI + 4DO) |
|---|---|
| Vervaardiging | Siemens |
| Sollicitatie | Productie en procescontrole |
| Connectiviteit | Wi-Fi, Ethernet, RS-485 |
| Nalevingsnormen | CE, UL, ROHS |
| Productnaam | Programmeerbare logische controller |
|---|---|
| Kleur | Normaal |
| Het type van leveringsvoltage | T/T |
| Power_supply | 24 V DC |
| Aantal_van_uitvoer | 10 |
| Productnaam | Programmeerbare logische controller |
|---|---|
| Kleur | Normaal |
| Het type van leveringsvoltage | T/T |
| Power_supply | 24 V DC |
| Aantal_van_uitvoer | 10 |
| Productnaam | Programmeerbare logische controller |
|---|---|
| Kleur | Normaal |
| Het type van leveringsvoltage | T/T |
| Power_supply | 24 V DC |
| Aantal_van_uitvoer | 10 |
| Productnaam | Programmeerbare logische controller |
|---|---|
| Kleur | Normaal |
| Het type van leveringsvoltage | T/T |
| Power_supply | 24 V DC |
| Aantal_van_uitvoer | 10 |
| Connectiviteitsopties | Ethernet, RS-485, draadloos |
|---|---|
| Ingangsspanning | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Uitgangspunten | 16DO |
| Communicatieprotocollen | Modbus, Profibus, Ethernet/IP, OPC UA |
| Stroomverbruik | Varieert per model, doorgaans 5W tot 50W |