| Nazwa produktu | Programowalny sterownik logiczny |
|---|---|
| Kolor | Normalna |
| Typ napięcia zasilania | AC |
| Power_supply | 24 V DC |
| Liczba_wyjść | 10 |
| Nazwa produktu | Programowalny sterownik logiczny |
|---|---|
| Kolor | Normalna |
| Typ napięcia zasilania | AC |
| Power_supply | 24 V DC |
| Liczba_wyjść | 10 |
| Opcje łączności | Ethernet, RS-485, Bezprzewodowe |
|---|---|
| Napięcie wejściowe | 24 V DC / 110 V AC / 220 V AC |
| Punkty wyjściowe | 16DO |
| Protokoły komunikacyjne | Modbus, Profibus, Ethernet/IP, OPC UA |
| Pobór mocy | Różni się w zależności od modelu, zazwyczaj od 5 W do 50 W |
| Opcje łączności | Ethernet, RS-485, Bezprzewodowe |
|---|---|
| Napięcie wejściowe | 24 V DC / 110 V AC / 220 V AC |
| Punkty wyjściowe | 16DO |
| Protokoły komunikacyjne | Modbus, Profibus, Ethernet/IP, OPC UA |
| Pobór mocy | Różni się w zależności od modelu, zazwyczaj od 5 W do 50 W |
| Opcje łączności | Ethernet, RS-485, Bezprzewodowe |
|---|---|
| Napięcie wejściowe | 24 V DC / 110 V AC / 220 V AC |
| Punkty wyjściowe | 16DO |
| Protokoły komunikacyjne | Modbus, Profibus, Ethernet/IP, OPC UA |
| Pobór mocy | Różni się w zależności od modelu, zazwyczaj od 5 W do 50 W |
| Opcje łączności | Ethernet, RS-485, Bezprzewodowe |
|---|---|
| Napięcie wejściowe | 24 V DC / 110 V AC / 220 V AC |
| Punkty wyjściowe | 16DO |
| Protokoły komunikacyjne | Modbus, Profibus, Ethernet/IP, OPC UA |
| Pobór mocy | Różni się w zależności od modelu, zazwyczaj od 5 W do 50 W |
| Opcje łączności | Ethernet, RS-485, Bezprzewodowe |
|---|---|
| Napięcie wejściowe | 24 V DC / 110 V AC / 220 V AC |
| Punkty wyjściowe | 16DO |
| Protokoły komunikacyjne | Modbus, Profibus, Ethernet/IP, OPC UA |
| Pobór mocy | Różni się w zależności od modelu, zazwyczaj od 5 W do 50 W |
| Rzeczywista wartość | Cena do negocjacji |
|---|---|
| Typ wejścia | Wejścia cyfrowe i analogowe |
| Zakres wilgotności | 5% do 95% bez kondensacji |
| Protokół komunikacyjny | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| Ocena ochrony | IP65 |
| Typ sterowania | Programowalny sterownik logiczny (PLC) |
|---|---|
| Gwarancja | Gwarancja producenta 1-3 lata |
| Typ mocowania | Montaż na szynie DIN/panelu |
| Czas reagowania | Mniej niż 1 ms |
| Montowanie | Montaż na szynie DIN/panelu |
| Standardy zgodności | CE, UL, Rohs |
|---|---|
| Temperatura robocza | -20°C do 60°C |
| Typ | System automatyzacji |
| Zasilanie | 24 V DC / 110 V AC / 220 V AC |
| Typ kontroli | Programowalny sterownik logiczny (PLC) |