| Ροπή εκκίνησης | 150% στα 0,5 Hz |
|---|---|
| Τάση εισόδου | 200-480 V εναλλακτικός |
| Ικανότητα υπερφόρτωσης | 150% για 1 λεπτό |
| Διαστάσεις | Διαφέρει Ανά Μοντέλο |
| Συχνότητα εξόδου | 0-400 Hz |
| Ροπή εκκίνησης | 150% στα 0,5 Hz |
|---|---|
| Τάση εισόδου | 200-480 V εναλλακτικός |
| Ικανότητα υπερφόρτωσης | 150% για 1 λεπτό |
| Διαστάσεις | Διαφέρει Ανά Μοντέλο |
| Συχνότητα εξόδου | 0-400 Hz |
| Τύπος ελέγχου | Προγραμματίσημος ελεγκτής λογικής (PLC) |
|---|---|
| softwareCompatibility | Υποστηρίζει λογισμικό SCADA και HMI |
| Βιομηχανία εφαρμογών | Κατασκευή, Έλεγχος Διαδικασιών, Ρομποτική |
| Τροφοδοτικό | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Πραγματική αξία | Τιμή Negotiabled |
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Τύπος ελέγχου | Προγραμματίσημος ελεγκτής λογικής (PLC) |
| Τύπος τοποθέτησης | DIN σιδηρόδρομος / τοποθέτηση πάνελ |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
|---|---|
| Τύπος ελέγχου | Προγραμματίσημος ελεγκτής λογικής (PLC) |
| Τύπος τοποθέτησης | Τοποθετημένο στο πόδι, με φλάντζα |
| Τύπος εξόδου | Αναμετάδοση |
| Αριθμός καναλιών εξόδου | 16 |
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
|---|---|
| Προστασία | IP20 έως IP65 |
| Τύπος εξόδου | Ρελέ, Τρανζίστορ, Αναλογικό |
| Θύρες Ethernet | 8 έως 24 θύρες |
| Βάρος | Περίπου 200-500 γραμμάρια |
| ExpansionCapability | Υποστηρίζεται η αρθρωτή επέκταση |
|---|---|
| Σημεία Εξόδου | 20 |
| Τύπος εισόδου | Ψηφιακό και αναλογικό |
| Numberofi/Opoints | Διαφέρει από μερικές έως χιλιάδες |
| Τροφοδοτικό | 24V DC ή 120/230V AC |
| ExpansionCapability | Υποστηρίζεται η αρθρωτή επέκταση |
|---|---|
| Σημεία Εξόδου | 20 |
| Τύπος εισόδου | Ψηφιακό και αναλογικό |
| Numberofi/Opoints | Διαφέρει από μερικές έως χιλιάδες |
| Τροφοδοτικό | 24V DC ή 120/230V AC |
| Εφαρμογή | Βιομηχανικά συστήματα αυτοματισμού και ελέγχου |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | 24V DC ή 120/230V AC |
| Σημεία Εξόδου | 24 σημεία. |
| Numberofi/Opoints | Από 8 έως 1024 ή περισσότερο |
| ScanTime | Συνήθως από 1 ms έως 10 ms |
| Τύπος ελέγχου | Προγραμματίσημος ελεγκτής λογικής (PLC) |
|---|---|
| Τύπος εισόδου | Ψηφιακές και Αναλογικές Είσοδοι |
| Τύπος | Σύστημα αυτοματισμού |
| Τροφοδοτικό | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Πρότυπα ασφαλείας | IEC 61508, ISO 13849 |