| Başlangıç torku | 0,5 Hz'de %150 |
|---|---|
| Giriş Gerilimi | 200-480 V AC |
| Aşırı Yük Kapasitesi | 1 dakika boyunca %150 |
| Boyutlar | Modele göre değişir |
| Çıkış Frekansı | 0-400Hz |
| Başlangıç torku | 0,5 Hz'de %150 |
|---|---|
| Giriş Gerilimi | 200-480 V AC |
| Aşırı Yük Kapasitesi | 1 dakika boyunca %150 |
| Boyutlar | Modele göre değişir |
| Çıkış Frekansı | 0-400Hz |
| Kontrol Tipi | Programlanabilir mantık denetleyicisi (PLC) |
|---|---|
| yazılım Uyumluluğu | SCADA ve HMI yazılımını destekler |
| Uygulama endüstrisi | İmalat, Proses Kontrol, Robotik |
| Güç kaynağı | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Gerçek Değer | pazarlıklı fiyat |
| İletişim protokolü | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
|---|---|
| Güç kaynağı | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Kontrol türü | Programlanabilir mantık denetleyicisi (PLC) |
| Montaj tipi | DIN Ray / Panel Montajı |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 60°C |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -20°C ila 60°C |
|---|---|
| Kontrol Tipi | Programlanabilir mantık denetleyicisi (PLC) |
| Montaj tipi | Ayak monteli, Flanş monteli |
| Çıkış Türü | Röle |
| Çıkışkanallarının sayısı | -25°C~50°C |
| İletişim protokolü | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
|---|---|
| Koruma derecesi | IP20 ila IP65 |
| Çıkış türü | Röle, Transistör, Analog |
| Ethernet Bağlantı Noktaları | 8 ila 24 bağlantı noktası |
| Ağırlık | Yaklaşık 200-500 gram |
| Genişleme Yeteneği | Modüler Genişleme Destekleniyor |
|---|---|
| Çıkış Noktaları | 20 |
| Giriş türü | Dijital ve Analog |
| SayıOfI/OPuan | Birkaç taneden binlercesine kadar değişir |
| Güç kaynağı | 24V DC veya 120/230V AC |
| Genişleme Yeteneği | Modüler Genişleme Destekleniyor |
|---|---|
| Çıkış Noktaları | 20 |
| Giriş türü | Dijital ve Analog |
| SayıOfI/OPuan | Birkaç taneden binlercesine kadar değişir |
| Güç kaynağı | 24V DC veya 120/230V AC |
| Başvuru | Endüstriyel Otomasyon ve Kontrol Sistemleri |
|---|---|
| Güç kaynağı | 24V DC veya 120/230V AC |
| Çıkış Noktaları | 24 puan. |
| SayıOfI/OPuan | 8'den 1024'e veya daha fazla |
| Tarama Süresi | Tipik olarak 1 ms ila 10 ms |
| Kontrol türü | Programlanabilir mantık denetleyicisi (PLC) |
|---|---|
| Giriş türü | Dijital ve Analog Girişler |
| Tip | Otomasyon Sistemi |
| Güç kaynağı | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Güvenlik standartları | IEC 61508, ISO 13849 |