| montaj tipi | IP65 |
|---|---|
| Parça Numarası | MVI56E-MCM |
| Çalışma_Sıcaklık_Aralığı | -20°C ila 60°C |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -20°C ila 60°C |
| Güvenlik özellikleri | Watchdog zamanlayıcısı, Arıza teşhisi |
| Renk | Normal |
|---|---|
| güç tüketimi | 5 W |
| Durum | Yeni Orijinal Mühürlü |
| Giriş Noktaları | 36DI |
| Parça Tipi | Sysmac CPM2A |
| Renk | Normal |
|---|---|
| güç tüketimi | 5 W |
| Durum | Yeni Orijinal Mühürlü |
| Giriş Noktaları | 36DI |
| Parça Tipi | Sysmac CPM2A |
| Çalışma_Sıcaklık_Aralığı | -20°C ila 60°C |
|---|---|
| Çıkış Türü | Röle |
| Parça Numarası | SST-PB3-104 |
| Durum | Yeni Orijinal Mühürlü |
| Power_supply | 24 V DC |
| Puanlar | 40 (24DI+16DO) |
|---|---|
| güç tüketimi | 5 W |
| Güç Kaynağı voltajı | 100 – 240VAC. |
| Boyutlar | 90 mm x 100 mm x 75 mm |
| Parça Tipi | Sysmac CPM2A |
| Renk | Normal |
|---|---|
| güç tüketimi | 5 W |
| Durum | Yeni Orijinal Mühürlü |
| Giriş Noktaları | 36DI |
| Parça Tipi | Sysmac CPM2A |
| Kontrol Tipi | Programlanabilir mantık denetleyicisi (PLC) |
|---|---|
| yazılım Uyumluluğu | SCADA ve HMI yazılımını destekler |
| Uygulama endüstrisi | İmalat, Proses Kontrol, Robotik |
| Güç kaynağı | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Gerçek Değer | pazarlıklı fiyat |
| Toplam Puan | 60 puan. |
|---|---|
| Güç Kaynağı voltajı | 100 – 240VAC. |
| Asıl fiyat | Müzakere edilmiş |
| Sayı_of_Çıkış | 10 |
| Giriş Sayısı | 14 |
| Başlangıç torku | 0,5 Hz'de %150 |
|---|---|
| Giriş Gerilimi | 200-480 V AC |
| Aşırı Yük Kapasitesi | 1 dakika boyunca %150 |
| Boyutlar | Modele göre değişir |
| Çıkış Frekansı | 0-400Hz |
| Başlangıç torku | 0,5 Hz'de %150 |
|---|---|
| Giriş Gerilimi | 200-480 V AC |
| Aşırı Yük Kapasitesi | 1 dakika boyunca %150 |
| Boyutlar | Modele göre değişir |
| Çıkış Frekansı | 0-400Hz |