| τοποθέτηση_τύπος | Ράγα DIN |
|---|---|
| Μέρος Αρ | Mvi56e-Mcm |
| Εύρος_Λειτουργίας_Θερμοκρασίας | -20°C έως 60°C |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Χαρακτηριστικά ασφαλείας | Watchdog timer, Διαγνωστικά βλαβών |
| Χρώμα | Κανονικός |
|---|---|
| κατανάλωση ενέργειας | 5 W |
| Κατάσταση | Νέο πρωτότυπο με σφραγισμένο |
| Σημεία εισόδου | 36DI |
| Τύπος μέρους | Sysmac CPM2A |
| Χρώμα | Κανονικός |
|---|---|
| κατανάλωση ενέργειας | 5 W |
| Κατάσταση | Νέο πρωτότυπο με σφραγισμένο |
| Σημεία εισόδου | 36DI |
| Τύπος μέρους | Sysmac CPM2A |
| Εύρος_Λειτουργίας_Θερμοκρασίας | -20°C έως 60°C |
|---|---|
| Τύπος εξόδου | Αναμετάδοση |
| Μέρος Αρ | 1$ος-pb3-104 |
| Κατάσταση | Νέο πρωτότυπο με σφραγισμένο |
| Power_supply | 24 V DC |
| Πόντοι | 40 (24DI+16DO) |
|---|---|
| κατανάλωση ενέργειας | 5 W |
| Τάση τροφοδοσίας | 100 – 240VAC. |
| Διαστάσεις | 90 mm x 100 mm x 75 mm |
| Τύπος μέρους | Sysmac CPM2A |
| Χρώμα | Κανονικός |
|---|---|
| κατανάλωση ενέργειας | 5 W |
| Κατάσταση | Νέο πρωτότυπο με σφραγισμένο |
| Σημεία εισόδου | 36DI |
| Τύπος μέρους | Sysmac CPM2A |
| Τύπος ελέγχου | Προγραμματίσημος ελεγκτής λογικής (PLC) |
|---|---|
| softwareCompatibility | Υποστηρίζει λογισμικό SCADA και HMI |
| Βιομηχανία εφαρμογών | Κατασκευή, Έλεγχος Διαδικασιών, Ρομποτική |
| Τροφοδοτικό | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Πραγματική αξία | Τιμή Negotiabled |
| Σύνολο πόντων | 60 σημεία. |
|---|---|
| Τάση τροφοδοσίας | 100 – 240VAC. |
| Πραγματική τιμή | Διαπραγματευμένος |
| Αριθμός_εξόδων | 10 |
| Αριθμός_εισόδων | 14 |
| Ροπή εκκίνησης | 150% στα 0,5 Hz |
|---|---|
| Τάση εισόδου | 200-480 V εναλλακτικός |
| Ικανότητα υπερφόρτωσης | 150% για 1 λεπτό |
| Διαστάσεις | Διαφέρει Ανά Μοντέλο |
| Συχνότητα εξόδου | 0-400 Hz |
| Ροπή εκκίνησης | 150% στα 0,5 Hz |
|---|---|
| Τάση εισόδου | 200-480 V εναλλακτικός |
| Ικανότητα υπερφόρτωσης | 150% για 1 λεπτό |
| Διαστάσεις | Διαφέρει Ανά Μοντέλο |
| Συχνότητα εξόδου | 0-400 Hz |