| Πόντοι | 40 (24DI+16DO) |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Siemens |
| Μέθοδος παραγωγής | Αναμετάδοση |
| Τύπος τάσης ανεφοδιασμού | AC |
| Κατάσταση | Νέο πρωτότυπο με σφραγισμένο |
| Όνομα προϊόντος | Προγραμματιζόμενος Λογικός Ελεγκτής |
|---|---|
| Χρώμα | Κανονικός |
| Τύπος τάσης ανεφοδιασμού | AC |
| Power_supply | 24 V DC |
| Αριθμός_εξόδων | 10 |
| Όνομα προϊόντος | Προγραμματιζόμενος Λογικός Ελεγκτής |
|---|---|
| Χρώμα | Κανονικός |
| Τύπος τάσης ανεφοδιασμού | AC |
| Power_supply | 24 V DC |
| Αριθμός_εξόδων | 10 |
| Όνομα προϊόντος | Προγραμματιζόμενος Λογικός Ελεγκτής |
|---|---|
| Χρώμα | Κανονικός |
| Τύπος τάσης ανεφοδιασμού | AC |
| Power_supply | 24 V DC |
| Αριθμός_εξόδων | 10 |
| Τύπος εξόδου | Ψηφιακές και αναλογικές εξόδους |
|---|---|
| Εύρος τάσης εισόδου | 100-240V AC |
| Διαστάσεις | Διαφέρει Ανά Μοντέλο |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| Πραγματική αξία | Τιμή Negotiabled |
| Επιλογές συνδεσιμότητας | Ethernet, RS-485, Ασύρματο |
|---|---|
| Τάση εισόδου | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Σημεία Εξόδου | 16DO |
| Πρωτόκολλα επικοινωνίας | Modbus, Profibus, Ethernet/IP, OPC UA |
| Κατανάλωση ρεύματος | Διαφέρει ανάλογα με το μοντέλο, συνήθως 5W έως 50W |
| Επιλογές συνδεσιμότητας | Ethernet, RS-485, Ασύρματο |
|---|---|
| Τάση εισόδου | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Σημεία Εξόδου | 16DO |
| Πρωτόκολλα επικοινωνίας | Modbus, Profibus, Ethernet/IP, OPC UA |
| Κατανάλωση ρεύματος | Διαφέρει ανάλογα με το μοντέλο, συνήθως 5W έως 50W |
| Επιλογές συνδεσιμότητας | Ethernet, RS-485, Ασύρματο |
|---|---|
| Τάση εισόδου | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Σημεία Εξόδου | 16DO |
| Πρωτόκολλα επικοινωνίας | Modbus, Profibus, Ethernet/IP, OPC UA |
| Κατανάλωση ρεύματος | Διαφέρει ανάλογα με το μοντέλο, συνήθως 5W έως 50W |
| Επιλογές συνδεσιμότητας | Ethernet, RS-485, Ασύρματο |
|---|---|
| Τάση εισόδου | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Σημεία Εξόδου | 16DO |
| Πρωτόκολλα επικοινωνίας | Modbus, Profibus, Ethernet/IP, OPC UA |
| Κατανάλωση ρεύματος | Διαφέρει ανάλογα με το μοντέλο, συνήθως 5W έως 50W |
| Επιλογές συνδεσιμότητας | Ethernet, RS-485, Ασύρματο |
|---|---|
| Τάση εισόδου | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Σημεία Εξόδου | 16DO |
| Πρωτόκολλα επικοινωνίας | Modbus, Profibus, Ethernet/IP, OPC UA |
| Κατανάλωση ρεύματος | Διαφέρει ανάλογα με το μοντέλο, συνήθως 5W έως 50W |