| Zwrotnica | 40 (24DI+16DO) |
|---|---|
| Producent | Siemensa |
| Metoda wyjściowa | Przekaźnik |
| Typ napięcia zasilania | AC |
| Stan | Nowy Oryginalny Z Zapieczętowanym |
| Nazwa produktu | Programowalny sterownik logiczny |
|---|---|
| Kolor | Normalna |
| Typ napięcia zasilania | AC |
| Power_supply | 24 V DC |
| Liczba_wyjść | 10 |
| Nazwa produktu | Programowalny sterownik logiczny |
|---|---|
| Kolor | Normalna |
| Typ napięcia zasilania | AC |
| Power_supply | 24 V DC |
| Liczba_wyjść | 10 |
| Nazwa produktu | Programowalny sterownik logiczny |
|---|---|
| Kolor | Normalna |
| Typ napięcia zasilania | AC |
| Power_supply | 24 V DC |
| Liczba_wyjść | 10 |
| Typ wyjścia | Wyjścia cyfrowe i analogowe |
|---|---|
| Zakres napięcia wejściowego | 100-240 V AC |
| Wymiary | Różni się w zależności od modelu |
| Protokół komunikacyjny | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| Rzeczywista wartość | Cena do negocjacji |
| Opcje łączności | Ethernet, RS-485, Bezprzewodowe |
|---|---|
| Napięcie wejściowe | 24 V DC / 110 V AC / 220 V AC |
| Punkty wyjściowe | 16DO |
| Protokoły komunikacyjne | Modbus, Profibus, Ethernet/IP, OPC UA |
| Pobór mocy | Różni się w zależności od modelu, zazwyczaj od 5 W do 50 W |
| Opcje łączności | Ethernet, RS-485, Bezprzewodowe |
|---|---|
| Napięcie wejściowe | 24 V DC / 110 V AC / 220 V AC |
| Punkty wyjściowe | 16DO |
| Protokoły komunikacyjne | Modbus, Profibus, Ethernet/IP, OPC UA |
| Pobór mocy | Różni się w zależności od modelu, zazwyczaj od 5 W do 50 W |
| Opcje łączności | Ethernet, RS-485, Bezprzewodowe |
|---|---|
| Napięcie wejściowe | 24 V DC / 110 V AC / 220 V AC |
| Punkty wyjściowe | 16DO |
| Protokoły komunikacyjne | Modbus, Profibus, Ethernet/IP, OPC UA |
| Pobór mocy | Różni się w zależności od modelu, zazwyczaj od 5 W do 50 W |
| Opcje łączności | Ethernet, RS-485, Bezprzewodowe |
|---|---|
| Napięcie wejściowe | 24 V DC / 110 V AC / 220 V AC |
| Punkty wyjściowe | 16DO |
| Protokoły komunikacyjne | Modbus, Profibus, Ethernet/IP, OPC UA |
| Pobór mocy | Różni się w zależności od modelu, zazwyczaj od 5 W do 50 W |
| Opcje łączności | Ethernet, RS-485, Bezprzewodowe |
|---|---|
| Napięcie wejściowe | 24 V DC / 110 V AC / 220 V AC |
| Punkty wyjściowe | 16DO |
| Protokoły komunikacyjne | Modbus, Profibus, Ethernet/IP, OPC UA |
| Pobór mocy | Różni się w zależności od modelu, zazwyczaj od 5 W do 50 W |