| Nominale snelheid | 4.000 tpm |
| Spanning | 58V (motoringang) |
| Frequentie | 267 Hz |
| Koppel | 0,65 Nm |
| Stroom | 0,2 kW (200 W) |
| Huidig | 3,0 A (ingang) / 2,3 A (uitgang) |
| Rem | Inclusief elektromagnetische rem |
| Astype | Rechte as met spiebaan |
| Beschermingsgraad | IP65 (stofdicht en beschermd tegen waterstralen) |
| Bedrijfstemperatuur | -10°C tot 40°C |
| Maximale hoogte | 1.000 meter boven zeeniveau |
| Trillingstolerantie | Tot 5G |
| Gewicht | Ongeveer 1,3 kg (2,88 lbs) |