| Prędkość nominalna | 4,000 obr./min |
| napięcie | 58V (wstrzymanie silnika) |
| Częstotliwość | 267 Hz |
| Moment obrotowy | 00,65 Nm |
| Władza | 0.2 kW (200 W) |
| Aktualność | 3.0 A (wchodzący) / 2.3 A (wychodzący) |
| Zatrzymaj | Włącza się hamulce elektromagnetyczne |
| Rodzaj wału | Węzeł prosty z kluczem |
| Ocena ochrony | IP65 (przeciśnienie przed pyłem i ochrona przed strumieniami wody) |
| Temperatura pracy | -10°C do 40°C |
| Maksymalna wysokość | 1,000 metrów nad poziomem morza |
| Tolerancja drgań | Do 5G |
| Waga | Około 1,3 kg (2.88 funtów) |