| Τάση εισόδου | 24V DC |
|---|---|
| Σημεία Εξόδου | 16DO |
| Δυνατότητα ενσωμάτωσης | Συμβατό με συστήματα MES, ERP |
| Εξουσία | 2 |
| Αξιολόγηση IP | IP30 έως IP67 |
| Εξουσία | Βαρύ φορτίο: 5,5 kW / Ελαφρύ φορτίο: 7,5 kW |
|---|---|
| Τάση εισόδου | Τριφασικό AC 380V - 480V (±15%), 50/60Hz |
| Συχνότητα εξόδου | 0–400 Hz |
| Λειτουργία ελέγχου | V/F, Διάνυσμα χωρίς αισθητήρα (SVC) Χωρητικότητα υπερφόρτωσης |
| Ικανότητα υπερφόρτωσης | Βαρύ φορτίο: 150% για τη δεκαετία του '60. Ελαφρύ φορτίο: 120% για 60s |
| Εξουσία | 2,2 kW (βαρέως τύπου G) / 3 kW (Ελαφρύ φορτίο P) |
|---|---|
| Εισαγωγή | Τριφασικά 380–480V, 50/60Hz (47–63Hz) |
| Παραγωγή | 0–400 Hz, Τριφασική 0–Ονομαστική τάση |
| Λειτουργία ελέγχου | Διάνυσμα χωρίς PG (SVC) / V/F / Διάνυσμα PG (FVC) |
| Ικανότητα υπερφόρτωσης | 180% 60s, 200% 10s |
| Εξουσία | 3kW (βαρέως τύπου G) / 4kW (Ελαφρύ φορτίο P)) |
|---|---|
| Εισαγωγή | Τριφασικά 380–480V, 50/60Hz (47–63Hz) |
| Παραγωγή | 0 - 400Hz, τριφασικό 0 - 480V |
| Λειτουργία ελέγχου | SVC/FVC/V/F |
| Ικανότητα υπερφόρτωσης | 1:100 (SVC);1:1000(FVC) |
| Σημείο | 14 (8DI+6DO) |
|---|---|
| Αποδοτικότητα | Συνήθως 95% έως 98% |
| κατηγορία | συστήματα αυτοματισμού |
| Περίοδος εγγύησης | 1 έως 3 έτη |
| Πραγματική τιμή | βάσει προσφοράς |
| Διαστάσεις | 90 x 70 x 75 mm |
|---|---|
| Μέρος Αρ | D0-06DR |
| Σημεία Εξόδου | 24 σημεία. |
| Πραγματική τιμή | Διαπραγματευμένος |
| Τύπος εξόδου | Αναμετάδοση |
| Μέθοδος φρεναρίσματος | Δυναμική πέδηση, αναγεννητική πέδηση |
|---|---|
| Μνήμη | 50 KB |
| Τύπος τοποθέτησης | Βάση τοίχου, βάση πάνελ |
| μέθοδος ψύξης | Αναγκαστική Αεροψύξη |
| Πόντοι | 40 (24DI+16DO) |
| Πρωτόκολλα Επικοινωνίας | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Siemens |
| Εύρος συχνότητας | 0 έως 400 Hz ή υψηλότερη |
| Αρμονική παραμόρφωση | <5% |
| Επίδειξη | Προαιρετικές ενδείξεις LCD ή LED |
| Τάση εισόδου | Συνήθως 200-600V AC |
|---|---|
| Έλεγχος ροπής | Διαθέσιμος |
| Συχνότητα εξόδου | 0-400 Hz |
| Βαθμολογία ισχύος | 0,5 KW έως 500 KW |
| Εύρος ισχύος | 0,5 KW έως 500 KW |
| Κατάσταση | Νέο πρωτότυπο με σφραγισμένο |
|---|---|
| Σημεία εισόδου | 36 σημεία. |
| Εύρος Συχνοτήτων | 0-400 Hz |
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| Διεπαφές επικοινωνίας | RS485, Modbus, Ethernet, Profibus (προαιρετικό) |