| Τύπος εξόδου | PNP / NPN / NO / NC |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25 ° C έως +70 ° C |
| Εγκατάσταση | Φλος / Μη ξεπλύσιμο |
| Αίσθηση απόστασης | 1mm έως 100mm |
| Υλικό στέγασης | Ανοξείδωτο/πλαστικό |
| Προστασία | IP65 |
|---|---|
| Τύπος τοποθέτησης | Βάση πάνελ/επιφανειακής βάσης |
| Υλικό σώματος | Χυτό αλουμίνιο/Πλαστικό |
| Νεράιδα | περίπου 22 γρ |
| Εγκατάσταση | Φλος / Μη ξεπλύσιμο |
| Προστασία | IP65 |
|---|---|
| Τύπος τοποθέτησης | Βάση πάνελ/επιφανειακής βάσης |
| Υλικό σώματος | Χυτό αλουμίνιο/Πλαστικό |
| Νεράιδα | περίπου 22 γρ |
| Εγκατάσταση | Φλος / Μη ξεπλύσιμο |
| Προστασία | IP65 |
|---|---|
| Τύπος τοποθέτησης | Βάση πάνελ/επιφανειακής βάσης |
| Υλικό σώματος | Χυτό αλουμίνιο/Πλαστικό |
| Νεράιδα | περίπου 22 γρ |
| Εγκατάσταση | Φλος / Μη ξεπλύσιμο |
| Προστασία | IP65 |
|---|---|
| Τύπος τοποθέτησης | Βάση πάνελ/επιφανειακής βάσης |
| Υλικό σώματος | Χυτό αλουμίνιο/Πλαστικό |
| Νεράιδα | περίπου 22 γρ |
| Εγκατάσταση | Φλος / Μη ξεπλύσιμο |
| Προστασία | IP65 |
|---|---|
| Τύπος τοποθέτησης | Βάση πάνελ/επιφανειακής βάσης |
| Υλικό σώματος | Χυτό αλουμίνιο/Πλαστικό |
| Νεράιδα | περίπου 22 γρ |
| Εγκατάσταση | Φλος / Μη ξεπλύσιμο |
| Προστασία | IP65 |
|---|---|
| Τύπος τοποθέτησης | Βάση πάνελ/επιφανειακής βάσης |
| Υλικό σώματος | Χυτό αλουμίνιο/Πλαστικό |
| Νεράιδα | περίπου 22 γρ |
| Εγκατάσταση | Φλος / Μη ξεπλύσιμο |
| Επικοινωνήστε με την Αντίσταση | <25mΩ |
|---|---|
| Δυναμικό | AC220V |
| Μοχλός | ανοξείδωτο ατσάλι 304 |
| Υλικό επαφής | ασημένιο κράμα |
| Συμμόρφωση με τα πρότυπα | IEC, UL, CE |
| Μοχλός | ανοξείδωτο ατσάλι 304 |
|---|---|
| Προστασία εισόδου | IP65/IP67 |
| Αντίσταση μόνωσης | >100MΩ(<500VDC) |
| Τύπος | Μηχανολογικά/Ηλεκτρολογικά |
| Φραγμός επαφών | NO+NC |
| Νεράιδα | approx.60g |
|---|---|
| Επικοινωνήστε με την Αντίσταση | <15mΩ |
| Επαφές | Ασημένιο και χρυσό |
| Υλικό | Ανοξείδωτο/πλαστικό |
| Προστασία IP | IP65 |