| Çıkış türü | PNP / NPN / HAYIR / NC |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -25 ° C ila +70 ° C |
| Kurulum | Gömmeli / Gömmesiz |
| Algılama mesafesi | 1 mm'den 100 mm'ye |
| Muhafaza Malzemesi | Paslanmaz çelik / plastik |
| Koruma derecesi | IP65 |
|---|---|
| Montaj tipi | Panel/Yüzey Montajı |
| Gövde Malzemesi | Döküm Alüminyum / Plastik |
| Weigth | yaklaşık 22g |
| Kurulum | Gömmeli / Gömmesiz |
| Koruma derecesi | IP65 |
|---|---|
| Montaj tipi | Panel/Yüzey Montajı |
| Gövde Malzemesi | Döküm Alüminyum / Plastik |
| Weigth | yaklaşık 22g |
| Kurulum | Gömmeli / Gömmesiz |
| Koruma derecesi | IP65 |
|---|---|
| Montaj tipi | Panel/Yüzey Montajı |
| Gövde Malzemesi | Döküm Alüminyum / Plastik |
| Weigth | yaklaşık 22g |
| Kurulum | Gömmeli / Gömmesiz |
| Koruma derecesi | IP65 |
|---|---|
| Montaj tipi | Panel/Yüzey Montajı |
| Gövde Malzemesi | Döküm Alüminyum / Plastik |
| Weigth | yaklaşık 22g |
| Kurulum | Gömmeli / Gömmesiz |
| Koruma derecesi | IP65 |
|---|---|
| Montaj tipi | Panel/Yüzey Montajı |
| Gövde Malzemesi | Döküm Alüminyum / Plastik |
| Weigth | yaklaşık 22g |
| Kurulum | Gömmeli / Gömmesiz |
| Koruma derecesi | IP65 |
|---|---|
| Montaj tipi | Panel/Yüzey Montajı |
| Gövde Malzemesi | Döküm Alüminyum / Plastik |
| Weigth | yaklaşık 22g |
| Kurulum | Gömmeli / Gömmesiz |
| Kontak Direnci | <25mΩ |
|---|---|
| Gerilim | AC220V |
| Kol | paslanmaz çelik 304 |
| İletişim malzemesi | gümüş alaşım |
| Model Numarası | IEC, UL, CE |
| Kol | paslanmaz çelik 304 |
|---|---|
| Giriş koruma derecesi | IP65/IP67 |
| Yalıtım Direnci | >100MΩ(<500VDC) |
| Tip | Mekanik/Elektrik |
| İletişim bloğu | Hayır+Nc |
| Weigth | yaklaşık 60g |
|---|---|
| Kontak Direnci | <15mΩ |
| Kontaktör | Gümüş ve Altın |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik/Plastik |
| IP Koruması | IP65 |