| Typ wyjścia | PNP/NPN/NO/NC |
|---|---|
| Temperatura pracy | -25 ° C do +70 ° C. |
| Instalacja | Spłukiwane / nierówne |
| Odległość wykrywania | 1 mm do 100 mm |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna / tworzywo sztuczne |
| Ocena ochrony | IP65 |
|---|---|
| Rodzaj mocowania | Montaż panelowy/powierzchniowy |
| Materiał korpusu | Odlew aluminiowy/tworzywo sztuczne |
| Weigth | ok. 22g |
| Instalacja | Spłukiwane / nierówne |
| Ocena ochrony | IP65 |
|---|---|
| Rodzaj mocowania | Montaż panelowy/powierzchniowy |
| Materiał korpusu | Odlew aluminiowy/tworzywo sztuczne |
| Weigth | ok. 22g |
| Instalacja | Spłukiwane / nierówne |
| Ocena ochrony | IP65 |
|---|---|
| Rodzaj mocowania | Montaż panelowy/powierzchniowy |
| Materiał korpusu | Odlew aluminiowy/tworzywo sztuczne |
| Weigth | ok. 22g |
| Instalacja | Spłukiwane / nierówne |
| Ocena ochrony | IP65 |
|---|---|
| Rodzaj mocowania | Montaż panelowy/powierzchniowy |
| Materiał korpusu | Odlew aluminiowy/tworzywo sztuczne |
| Weigth | ok. 22g |
| Instalacja | Spłukiwane / nierówne |
| Ocena ochrony | IP65 |
|---|---|
| Rodzaj mocowania | Montaż panelowy/powierzchniowy |
| Materiał korpusu | Odlew aluminiowy/tworzywo sztuczne |
| Weigth | ok. 22g |
| Instalacja | Spłukiwane / nierówne |
| Ocena ochrony | IP65 |
|---|---|
| Rodzaj mocowania | Montaż panelowy/powierzchniowy |
| Materiał korpusu | Odlew aluminiowy/tworzywo sztuczne |
| Weigth | ok. 22g |
| Instalacja | Spłukiwane / nierówne |
| Opór kontaktowy | <25mΩ |
|---|---|
| Woltaż | AC220V |
| Dźwignia | stal nierdzewna 304 |
| Materiał kontaktowy | stop srebra |
| Zgodność ze standardami | IEC, UL, CE |
| Dźwignia | stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Stopień ochrony | IP65/IP67 |
| Rezystancja izolacji | >100MΩ(<500VDC) |
| Typ | Mechaniczne/elektryczne |
| Blok kontaktowy | Nie+Nc |
| Weigth | ok. 60g |
|---|---|
| Opór kontaktowy | <15mΩ |
| Stycznik | Srebrne i złoto |
| Tworzywo | Stal nierdzewna/Plastik |
| Ochrona IP | IP65 |