| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
|---|---|
| Τύπος ελέγχου | Προγραμματίσημος ελεγκτής λογικής (PLC) |
| Τύπος τοποθέτησης | Τοποθετημένο στο πόδι, με φλάντζα |
| Τύπος εξόδου | Αναμετάδοση |
| Αριθμός καναλιών εξόδου | 16 |
| Τρόποι Πληρωμής | T/T , PAYPAL , WESTERN UNION |
|---|---|
| Μεταχειριζόμενος | Φοιτητές, Μηχανικοί κ.λπ. |
| Ισχύς εξόδου | 0,18KW-315KW |
| Λιμάνι | Γκουανγκζού/Χονγκ Κονγκ |
| σύστημα ελέγχου | Σερβο -έλεγχος |
| Εφαρμογή | Αντλίες, Ανεμιστήρες, Συμπιεστές, Μεταφορείς |
|---|---|
| Προστασία | IP54 / IP55 / IP65 |
| Δυναμικό | 220V, 380V, 440V, 660V |
| Φάση | Τριφασικό |
| Συχνότητα | 50 Hz / 60 Hz |
| Αρ | EJA530A-EAS4N-00DNFU1 |
|---|---|
| Πληρωμή | TT |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 80°C |
| Όνομα προϊόντος | Σερβοκινητήρας |
| Ικανότητα υπερφόρτωσης | Ισχυρός |
| Παραγωγή | ≤ 15mA (5.0) |
|---|---|
| Ονομαστικό ρεύμα | 1Α |
| πλάτος | 600 |
| σύστημα ελέγχου | Σερβο -έλεγχος |
| Όρος αποστολής | DHL Fedex TNT EMS UPS |
| Εφαρμογή | Αντλίες, Ανεμιστήρες, Συμπιεστές, Μεταφορείς |
|---|---|
| Προστασία | IP54 / IP55 / IP65 |
| Δυναμικό | 220V, 380V, 440V, 660V |
| Φάση | Τριφασικό |
| Συχνότητα | 50 Hz / 60 Hz |
| Σημεία Εξόδου | 24 σημεία. |
|---|---|
| Πραγματική αξία | Τιμή Negotiabled |
| Χαρακτηριστικά ασφαλείας | Watchdog timer, Διαγνωστικά βλαβών |
| ExpansionCapability | Υποστηρίζει αρθρωτή επέκταση με μονάδες I/O |
| Μοντέλο | FX5U-32MT/ES |
| Χρόνος παράδοσης | 5-7 ΗΜΕΡΕΣ |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 10000 ΤΕΜ |
| Μάρκα | Rexroth |
| Πιστοποίηση | Brand new original |
| Μέθοδος παραγωγής | Αναμετάδοση |
|---|---|
| CPU_Speed | 100 MHz |
| Σημεία Εξόδου | 24 σημεία. |
| Μνήμη_Χωρητικότητα | 50 KB |
| Μέρος Αρ | Ζ-8TR1 |
| Διαστάσεις | 100 x 75 x 60 mm |
|---|---|
| CPU_Speed | 100 MHz |
| Επικοινωνία_Πρωτόκολλα | Ethernet, Profibus, Modbus |
| Κατασκευαστής | Siemens |
| Output_Type | Ρελέ, Τρανζίστορ, Αναλογικό |