| Operatingtemperaturerange | -20°C To 60°C |
|---|---|
| Control Type | Programmable Logic Controller (PLC) |
| Mountingtype | Foot-mounted, Flange-mounted |
| Output Typt | Relay |
| Numberofoutputchannels | 16 |
| Payment Methods | T/T , PAYPAL , Western Union |
|---|---|
| User | Students,Engineers Etc. |
| Output Power | 0.18KW-315KW |
| Port | Guangzhou/Hong Kong |
| Control System | Servo Control |
| Application | Pumps, Fans, Compressors, Conveyors |
|---|---|
| Protectionrating | IP54 / IP55 / IP65 |
| Voltage | 220V, 380V, 440V, 660V |
| Phase | Three-phase |
| Frequency | 50 Hz / 60 Hz |
| Item No | EJA530A-EAS4N-00DNFU1 |
|---|---|
| Payment | TT |
| Operatingtemperature | -20°C To 80°C |
| Productname | Servo Motor |
| Overload Capacity | Strong |
| Output | ≤15mA (5.0) |
|---|---|
| Rated Current | 1A |
| Width | 600 |
| Control System | Servo Control |
| Shipping Term | DHL Fedex TNT EMS UPS |
| Application | Pumps, Fans, Compressors, Conveyors |
|---|---|
| Protectionrating | IP54 / IP55 / IP65 |
| Voltage | 220V, 380V, 440V, 660V |
| Phase | Three-phase |
| Frequency | 50 Hz / 60 Hz |
| Output Points | 24 Points. |
|---|---|
| Actual Value | Negotiabled Price |
| SafetyFeatures | Watchdog Timer, Fault Diagnostics |
| ExpansionCapability | Supports Modular Expansion With I/O Modules |
| Model | FX5U-32MT/ES |
| Delivery Time | 5-7 days |
|---|---|
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 10000pcs |
| Brand Name | Rexroth |
| Certification | Brand new original |
| Output Method | Relay |
|---|---|
| CPU_Speed | 100 MHz |
| Output Points | 24 Points. |
| Memory_Capacity | 50 KB |
| Part No | Z-8TR1 |
| Dimensions | 100 X 75 X 60 Mm |
|---|---|
| CPU_Speed | 100 MHz |
| Communication_Protocols | Ethernet, Profibus, Modbus |
| Manufacturer | Siemens |
| Output_Type | Relay, Transistor, Analog |