| Çalışma sıcaklığı aralığı | -20°C ila 60°C |
|---|---|
| Kontrol Tipi | Programlanabilir mantık denetleyicisi (PLC) |
| Montaj tipi | Ayak monteli, Flanş monteli |
| Çıkış Türü | Röle |
| Çıkışkanallarının sayısı | -25°C~50°C |
| Ödeme Yöntemleri | T/T, PAYPAL, WESTERN UNION |
|---|---|
| Kullanıcı | Öğrenciler, Mühendisler vb. |
| Çıkış Gücü | 0.18KW-315KW |
| Liman | Guangzhou/Hong Kong |
| Kontrol sistemi | Servo Kontrolü |
| Başvuru | Pompalar, Fanlar, Kompresörler, Konveyörler |
|---|---|
| Koruma derecesi | IP54 / IP55 / IP65 |
| Gerilim | 220V, 380V, 440V, 660V |
| Faz | Üç Fazlı |
| Sıklık | 50 Hz / 60 Hz |
| Ürün No | EJA530A-EAS4N-00DNFU1 |
|---|---|
| Ödeme | TT |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 80°C |
| Ürün adı | Servo Motorlu |
| Aşırı Yük Kapasitesi | Güçlü |
| Çıkış | ≤15mma (5.0) |
|---|---|
| Nominal Akım | 1A |
| Genişlik | 600 |
| Kontrol sistemi | Servo Kontrolü |
| Nakliye süresi | DHL Fedex TNT EMS UPS |
| Başvuru | Pompalar, Fanlar, Kompresörler, Konveyörler |
|---|---|
| Koruma derecesi | IP54 / IP55 / IP65 |
| Gerilim | 220V, 380V, 440V, 660V |
| Faz | Üç Fazlı |
| Sıklık | 50 Hz / 60 Hz |
| Çıkış Noktaları | 24 puan. |
|---|---|
| Gerçek Değer | pazarlıklı fiyat |
| Güvenlik özellikleri | Watchdog zamanlayıcısı, Arıza teşhisi |
| Genişleme Yeteneği | G/Ç modülleriyle modüler genişletmeyi destekler |
| Modeli | FX5U-32MT/ES |
| Teslim süresi | 5-7 GÜN |
|---|---|
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | 10000 adet |
| Marka adı | Rexroth |
| Sertifika | Brand new original |
| Çıktı Yöntemi | Röle |
|---|---|
| CPU_Speed | 100 MHz |
| Çıkış Noktaları | 24 puan. |
| Bellek_Kapasite | 50 kB |
| Parça Numarası | Z-8TR1 |
| Boyutlar | 100x75x60mm |
|---|---|
| CPU_Speed | 100 MHz |
| İletişim_Protokolleri | Ethernet, Profibus, Modbus |
| Üreticisi | Siemens |
| Çıkış_Türü | Röle, Transistör, Analog |