| Çalışma Hızı | 0.17 saniye / 60 derece (4.8V yük yok) |
|---|---|
| Ürün markası | Kabul edilebilir |
| Durum | Yepyeni |
| Kurşun zamanı | Normalde yaklaşık 7 gün |
| Koruma Seviyesi | IP65 |
| Çalışma Hızı | 0.17 saniye / 60 derece (4.8V yük yok) |
|---|---|
| Ürün markası | Kabul edilebilir |
| Durum | Yepyeni |
| Kurşun zamanı | Normalde yaklaşık 7 gün |
| Koruma Seviyesi | IP65 |
| Çalışma Hızı | 0.17 saniye / 60 derece (4.8V yük yok) |
|---|---|
| Ürün markası | Kabul edilebilir |
| Durum | Yepyeni |
| Kurşun zamanı | Normalde yaklaşık 7 gün |
| Koruma Seviyesi | IP65 |
| Boyutlar | 100x75x60mm |
|---|---|
| CPU_Speed | 100 MHz |
| İletişim_Protokolleri | Ethernet, Profibus, Modbus |
| Üreticisi | Siemens |
| Çıkış_Türü | Röle, Transistör, Analog |
| Dişli tipi | Tüm metal dişliler |
|---|---|
| Renk | özelleştirilmiş |
| Paket | Kutu |
| Boyut | Videolu teknik destek |
| Nominal Gerilim | 1V |
| Boyutlar | 100x75x60mm |
|---|---|
| CPU_Speed | 100 MHz |
| İletişim_Protokolleri | Ethernet, Profibus, Modbus |
| Üreticisi | Siemens |
| Çıkış_Türü | Röle, Transistör, Analog |
| Boyutlar | 100x75x60mm |
|---|---|
| CPU_Speed | 100 MHz |
| İletişim_Protokolleri | Ethernet, Profibus, Modbus |
| Üreticisi | Siemens |
| Çıkış_Türü | Röle, Transistör, Analog |
| Yalıtım Sınıfı | B sınıfı |
|---|---|
| Dişli malzemesi | Çelik |
| Sistem Yonga Seti | Intel 845GV |
| Güç | 50W-5.0kW |
| Nominal tork | 4.0 Nm |
| Boyutlar | 100x75x60mm |
|---|---|
| CPU_Speed | 100 MHz |
| İletişim_Protokolleri | Ethernet, Profibus, Modbus |
| Üreticisi | Siemens |
| Çıkış_Türü | Röle, Transistör, Analog |
| Giriş Noktaları | 100-2 |
|---|---|
| Başvuru | Petrol ve Gaz Fabrikası |
| Çalışma_Sıcaklık_Aralığı | -20 ila 60 °C |
| Renk | Normal |
| Üreticisi | Siemens |