| Maksimum hız | 6000 devir/dakika |
|---|---|
| Ürün markası | Kabul edilebilir |
| Tork | 1.27 Nm |
| Ambalaj | CTN veya özelleştirilmiş |
| Standart veya standart olmayan | Standart |
| Teslim süresi | 5-7 GÜN |
|---|---|
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | 10000 PCS |
| Marka adı | MOOG |
| Sertifika | Brand new original |
| Satır uzunluğu | 20cm |
|---|---|
| Derinlik | 105 |
| Gerilim | TC-1500C Köşe Kesme ve Katlama fonksiyonlu otomatik pencere yama makinesi |
| Model Numarası | 1,8±5% derece/adım |
| Koruma Sınıfı | IP20 |
| Ödeme | TT |
|---|---|
| Çıkış | ≤15mma (5.0) |
| Dönme açısı | 360° |
| Boyut | Standart |
| Dişli tipi | Tüm Metal dişli |
| Ödeme | TT |
|---|---|
| Çıkış | ≤15mma (5.0) |
| Dönme açısı | 360° |
| Boyut | Standart |
| Dişli tipi | Tüm Metal dişli |
| Ödeme | TT |
|---|---|
| Çıkış | ≤15mma (5.0) |
| Dönme açısı | 360° |
| Boyut | Standart |
| Dişli tipi | Tüm Metal dişli |
| Çevresel Nem | %20-80 (don olmadan) |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila 80°C |
| Standart veya standart olmayan | Standart |
| RPM | 3000 rpm |
| Modeli | pwm dc motor hız kontrol cihazı |
| Ödeme | TT |
|---|---|
| Çıkış | ≤15mma (5.0) |
| Dönme açısı | 360° |
| Boyut | Standart |
| Dişli tipi | Tüm Metal dişli |
| Çalışma Hızı | 0.17 saniye / 60 derece (4.8V yük yok) |
|---|---|
| Ürün markası | Kabul edilebilir |
| Durum | Yepyeni |
| Kurşun zamanı | Normalde yaklaşık 7 gün |
| Koruma Seviyesi | IP65 |
| Çeşitleri | Orta atalet |
|---|---|
| Uyarma yöntemi | Kalıcı mıknatıs tipi |
| Koruma Derecesi | IP65 |
| Standart veya standart olmayan | Standart |
| Nominal Çıkış Gücü | 4.0 kw |