| İşlev | Endüstriyel süreçleri otomatikleştirir |
|---|---|
| İletişim Protokolü | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| Malzeme | Endüstriyel Sınıf Plastik ve Metal |
| Gerçek Fiyat | teklife dayalı |
| UserInterface | HMI Dokunmatik Ekran / Uzaktan İzleme |
| Çıkış Türü | Röle |
|---|---|
| Garanti süresi | 1 ila 3 yıl |
| İletişim Protokolü | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| Garanti | 1 ila 3 yıl |
| Çıkış türü | Dijital ve analog çıkışlar |
| Güvenlik çıkışları | 3 N/A, 1 N/K |
|---|---|
| İletişim Protokolü | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| Darbe direnci | 30g, 11ms |
| Yönetim arayüzü | Web GUI, SNMP, CLI |
| Bağlantı seçenekleri | Ethernet, RS-485, Kablosuz |
| Teslim süresi | 5-7 GÜN |
|---|---|
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | 1000 adet |
| Marka adı | MOOG |
| Sertifika | Brand new original |
| Ortam sıcaklık aralığı | -10°C ila 50°C |
|---|---|
| İletişim Protokolleri | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| Çıkış voltajı | 0-480VAC |
| soğutma yöntemi | Zorunlu Hava Soğutma |
| Ekran Tipi | LCD veya LED |
| Ortam sıcaklık aralığı | -10°C ila 50°C |
|---|---|
| İletişim Protokolleri | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| Çıkış voltajı | 0-480VAC |
| soğutma yöntemi | Zorunlu Hava Soğutma |
| Ekran Tipi | LCD veya LED |
| Ortam sıcaklık aralığı | -10°C ila 50°C |
|---|---|
| İletişim Protokolleri | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| Çıkış voltajı | 0-480VAC |
| soğutma yöntemi | Zorunlu Hava Soğutma |
| Ekran Tipi | LCD veya LED |
| Ortam sıcaklık aralığı | -10°C ila 50°C |
|---|---|
| İletişim Protokolleri | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| Çıkış voltajı | 0-480VAC |
| soğutma yöntemi | Zorunlu Hava Soğutma |
| Ekran Tipi | LCD veya LED |
| Giriş Gerilimi | TC-1500C Köşe Kesme ve Katlama fonksiyonlu otomatik pencere yama makinesi |
|---|---|
| Çıkış Noktaları | 16DO |
| Entegrasyon yeteneği | MES, ERP sistemleriyle uyumlu |
| Güç | 2 |
| IP Derecelendirmesi | IP30'dan IP67'ye |
| Giriş Gerilimi | TC-1500C Köşe Kesme ve Katlama fonksiyonlu otomatik pencere yama makinesi |
|---|---|
| Çıkış Noktaları | 16DO |
| Entegrasyon yeteneği | MES, ERP sistemleriyle uyumlu |
| Güç | 2 |
| IP Derecelendirmesi | IP30'dan IP67'ye |