| Safety Outputs | 3 N/O, 1 N/C |
|---|---|
| Communication Protocol | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| Shockresistance | 30g, 11ms |
| Managementinterface | Web GUI, SNMP, CLI |
| Connectivityoptions | Ethernet, RS-485, Wireless |
| Function | Automates Industrial Processes |
|---|---|
| Communication Protocol | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| Material | Industrial-grade Plastic And Metal |
| Actual Price | Based On Offer |
| Userinterface | HMI Touchscreen / Remote Monitoring |
| Delivery Time | 5-7 days |
|---|---|
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 1000pcs |
| Brand Name | MOOG |
| Certification | Brand new original |
| Ambient Temperature Range | -10°C To 50°C |
|---|---|
| Communication Protocols | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| Output Voltage | 0-480 V AC |
| Cooling Method | Forced Air Cooling |
| Display Type | LCD Or LED |
| Output Typt | Relay |
|---|---|
| Warrantyperiod | 1 To 3 Years |
| Communication Protocol | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| Warranty | 1 To 3 Years |
| Outputtype | Digital And Analog Outputs |
| Ambient Temperature Range | -10°C To 50°C |
|---|---|
| Communication Protocols | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| Output Voltage | 0-480 V AC |
| Cooling Method | Forced Air Cooling |
| Display Type | LCD Or LED |
| Ambient Temperature Range | -10°C To 50°C |
|---|---|
| Communication Protocols | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| Output Voltage | 0-480 V AC |
| Cooling Method | Forced Air Cooling |
| Display Type | LCD Or LED |
| Ambient Temperature Range | -10°C To 50°C |
|---|---|
| Communication Protocols | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| Output Voltage | 0-480 V AC |
| Cooling Method | Forced Air Cooling |
| Display Type | LCD Or LED |
| Inputvoltage | 24V DC |
|---|---|
| Output Points | 16DO |
| Integrationcapability | Compatible With MES, ERP Systems |
| Power | 2 |
| Ip Rating | IP30 To IP67 |
| Inputvoltage | 24V DC |
|---|---|
| Output Points | 16DO |
| Integrationcapability | Compatible With MES, ERP Systems |
| Power | 2 |
| Ip Rating | IP30 To IP67 |