| Εφαρμογή | Περιστρεφόμενη μηχανή, ζώνη μεταφορέων |
|---|---|
| Εύρος_Λειτουργίας_Θερμοκρασίας | -20°C έως 60°C |
| Εισδοτική τάση | 24 V DC |
| Μέρος Αρ | F2-08DA-2 |
| Βάρος | 0,3 κιλά |
| Τύπος τάσης ανεφοδιασμού | AC |
|---|---|
| Σύνολο πόντων | 60 σημεία. |
| Output_Type | Ρελέ, Τρανζίστορ, Αναλογικό |
| Μέρος Αρ | 8273-1011 |
| Σημεία εισόδου | 28 |
| Όνομα προϊόντος | Προγραμματιζόμενος Λογικός Ελεγκτής |
|---|---|
| Χρώμα | Κανονικός |
| Τύπος τάσης ανεφοδιασμού | AC |
| Power_supply | 24 V DC |
| Αριθμός_εξόδων | 10 |
| Τύπος ελέγχου | Προγραμματίσημος ελεγκτής λογικής (PLC) |
|---|---|
| softwareCompatibility | Υποστηρίζει λογισμικό SCADA και HMI |
| Βιομηχανία εφαρμογών | Κατασκευή, Έλεγχος Διαδικασιών, Ρομποτική |
| Τροφοδοτικό | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Πραγματική αξία | Τιμή Negotiabled |
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
|---|---|
| Γλώσσα προγραμματισμού | Λογική κλίμακας, μπλοκ συναρτήσεων, δομημένο κείμενο |
| Τύπος εξόδου | Ψηφιακές και αναλογικές εξόδους |
| Τύπος | Σύστημα αυτοματισμού |
| Εφαρμογή | Κατασκευή και Έλεγχος Διαδικασιών |
| Τύπος ελέγχου | Προγραμματίσημος ελεγκτής λογικής (PLC) |
|---|---|
| Τύπος εισόδου | Ψηφιακές και Αναλογικές Είσοδοι |
| Τύπος | Σύστημα αυτοματισμού |
| Τροφοδοτικό | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Πρότυπα ασφαλείας | IEC 61508, ISO 13849 |
| Γλώσσα προγραμματισμού | Λογική σκάλας, διάγραμμα τεμαχίων λειτουργίας, δομημένο κείμενο |
|---|---|
| Τύπος εισόδου | Ψηφιακός, ανάλογο |
| Τύπος τοποθέτησης | Σιδηρόδρομος DIN, τοποθέτηση πάνελ |
| Όνομα προϊόντος | Βιομηχανική αυτοματοποίηση ελέγχου |
| κατηγορία | Συστήματα αυτοματισμού και ελέγχου |
| Διαστάσεις | Διαφέρει Ανά Μοντέλο |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Πρότυπα ασφαλείας | IEC 61508, ISO 13849 |
| Χρόνος απόκρισης | 1 ms έως 10 ms |
| Τύπος ελέγχου | Προγραμματίσημος ελεγκτής λογικής (PLC) |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
|---|---|
| Πρότυπα ασφαλείας | IEC 61508, ISO 13849 |
| Τύπος ελέγχου | Προγραμματίσημος ελεγκτής λογικής (PLC) |
| Τροφοδοτικό | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Τύπος | Σύστημα αυτοματισμού |
| Σημεία Mpu | 12 (8DI + 4DO) |
|---|---|
| Τύπος ελέγχου | Προγραμματίσημος ελεγκτής λογικής (PLC) |
| Σημεία Εξόδου | 16DO |
| Διαστάσεις | Διαφέρει Ανά Μοντέλο |
| Γλώσσα προγραμματισμού | Ladder Logic, δομημένο κείμενο |