| Τύπος εξόδου | Ρελέ, Τρανζίστορ, Αναλογικό |
|---|---|
| Διασύνδεση χρήστη | HMI (Human Machine Interface), Οθόνη αφής |
| Γλώσσα προγραμματισμού | Ladder Logic, δομημένο κείμενο |
| Υποστήριξη πρωτοκόλλου | Ethernet/IP, Modbus TCP, Profinet |
| Επίδειξη | 7 |
| Τύπος ελέγχου | Προγραμματίσημος ελεγκτής λογικής (PLC) |
|---|---|
| softwareCompatibility | Υποστηρίζει λογισμικό SCADA και HMI |
| Βιομηχανία εφαρμογών | Κατασκευή, Έλεγχος Διαδικασιών, Ρομποτική |
| Τροφοδοτικό | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Πραγματική αξία | Τιμή Negotiabled |
| Τύπος ελέγχου | Προγραμματίσημος ελεγκτής λογικής (PLC) |
|---|---|
| softwareCompatibility | Υποστηρίζει λογισμικό SCADA και HMI |
| Βιομηχανία εφαρμογών | Κατασκευή, Έλεγχος Διαδικασιών, Ρομποτική |
| Τροφοδοτικό | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Πραγματική αξία | Τιμή Negotiabled |
| Τύπος ελέγχου | Προγραμματίσημος ελεγκτής λογικής (PLC) |
|---|---|
| softwareCompatibility | Υποστηρίζει λογισμικό SCADA και HMI |
| Βιομηχανία εφαρμογών | Κατασκευή, Έλεγχος Διαδικασιών, Ρομποτική |
| Τροφοδοτικό | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Πραγματική αξία | Τιμή Negotiabled |
| Τύπος τοποθέτησης | Βάση πάνελ |
|---|---|
| Εύρος θερμοκρασίας αποθήκευσης | -30 ° C έως 70 ° C |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Βάρος | 500 γραμμάρια |
| Τάση λειτουργίας | 24 V DC |
| Ψήφισμα | 800 x 480 εικονοστοιχεία |
|---|---|
| Εύρος θερμοκρασίας αποθήκευσης | -30 ° C έως 70 ° C |
| Όνομα προϊόντος | Διεπαφή ανθρώπου-μηχανής (HMI) |
| Μνήμη | 128 MB RAM, 256 MB Flash |
| Τύπος τοποθέτησης | Βάση πάνελ |
| Όνομα προϊόντος | Βιομηχανική αυτοματοποίηση ελέγχου |
|---|---|
| Τύπος τοποθέτησης | DIN σιδηρόδρομος / τοποθέτηση πάνελ |
| Δυνατότητα ενσωμάτωσης | Συστήματα SCADA, HMI, MES |
| Τροφοδοτικό | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Τύπος εισόδου | Ψηφιακές και Αναλογικές Είσοδοι |
| Όνομα προϊόντος | Βιομηχανική αυτοματοποίηση ελέγχου |
|---|---|
| Τύπος τοποθέτησης | DIN σιδηρόδρομος / τοποθέτηση πάνελ |
| Δυνατότητα ενσωμάτωσης | Συστήματα SCADA, HMI, MES |
| Τροφοδοτικό | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Τύπος εισόδου | Ψηφιακές και Αναλογικές Είσοδοι |
| Όνομα προϊόντος | Βιομηχανική αυτοματοποίηση ελέγχου |
|---|---|
| Τύπος τοποθέτησης | DIN σιδηρόδρομος / τοποθέτηση πάνελ |
| Δυνατότητα ενσωμάτωσης | Συστήματα SCADA, HMI, MES |
| Τροφοδοτικό | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Τύπος εισόδου | Ψηφιακές και Αναλογικές Είσοδοι |
| Όνομα προϊόντος | Βιομηχανική αυτοματοποίηση ελέγχου |
|---|---|
| Τύπος τοποθέτησης | DIN σιδηρόδρομος / τοποθέτηση πάνελ |
| Δυνατότητα ενσωμάτωσης | Συστήματα SCADA, HMI, MES |
| Τροφοδοτικό | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Τύπος εισόδου | Ψηφιακές και Αναλογικές Είσοδοι |