| Uitvoertype | Relais, transistor, analoog |
|---|---|
| Gebruikersinterface | HMI (Human Machine Interface), touchscreen |
| Programmeertaal | Ladderlogica, gestructureerde tekst |
| Protocolondersteuning | Ethernet/IP, Modbus TCP, Profinet |
| Weergave | 7 |
| Controletype | Programmeerbaar logicacontrolemechanisme (PLC) |
|---|---|
| softwareCompatibility | Ondersteunt SCADA- en HMI-software |
| Toepassingindustrie | Productie, procescontrole, robotica |
| Voeding | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Werkelijke waarde | Negotiabledprijs |
| Controletype | Programmeerbaar logicacontrolemechanisme (PLC) |
|---|---|
| softwareCompatibility | Ondersteunt SCADA- en HMI-software |
| Toepassingindustrie | Productie, procescontrole, robotica |
| Voeding | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Werkelijke waarde | Negotiabledprijs |
| Controletype | Programmeerbaar logicacontrolemechanisme (PLC) |
|---|---|
| softwareCompatibility | Ondersteunt SCADA- en HMI-software |
| Toepassingindustrie | Productie, procescontrole, robotica |
| Voeding | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Werkelijke waarde | Negotiabledprijs |
| Montagetype | Paneelmontage |
|---|---|
| Opslagtemperatuurbereik | -30 ° C tot 70 ° C |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
| Gewicht | 500 Gram |
| Bedrijfsspanning | 24 V DC |
| Oplossing | 800 x 480 pixels |
|---|---|
| Opslagtemperatuurbereik | -30 ° C tot 70 ° C |
| Productnaam | Mens-machine-interface (HMI) |
| Geheugen | 128 MB RAM, 256 MB Flash |
| Montagetype | Paneelmontage |
| Productnaam | Automatisering van industriële besturing |
|---|---|
| Montagetype | DIN-rail / paneelmontage |
| Integratiemogelijkheden | SCADA, HMI, MES-systemen |
| Voeding | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Invoertype | Digitale en analoge ingangen |
| Productnaam | Automatisering van industriële besturing |
|---|---|
| Montagetype | DIN-rail / paneelmontage |
| Integratiemogelijkheden | SCADA, HMI, MES-systemen |
| Voeding | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Invoertype | Digitale en analoge ingangen |
| Productnaam | Automatisering van industriële besturing |
|---|---|
| Montagetype | DIN-rail / paneelmontage |
| Integratiemogelijkheden | SCADA, HMI, MES-systemen |
| Voeding | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Invoertype | Digitale en analoge ingangen |
| Productnaam | Automatisering van industriële besturing |
|---|---|
| Montagetype | DIN-rail / paneelmontage |
| Integratiemogelijkheden | SCADA, HMI, MES-systemen |
| Voeding | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Invoertype | Digitale en analoge ingangen |