| Ingangsspanning | 24 V gelijkstroom |
|---|---|
| Uitgangspunten | 16DO |
| Integratiemogelijkheden | Compatibel met MES, ERP-systemen |
| Stroom | 2 |
| IP-classificatie | IP30 tot IP67 |
| Ingangsspanning | 24 V gelijkstroom |
|---|---|
| Uitgangspunten | 16DO |
| Integratiemogelijkheden | Compatibel met MES, ERP-systemen |
| Stroom | 2 |
| IP-classificatie | IP30 tot IP67 |
| Ingangsspanning | 24 V gelijkstroom |
|---|---|
| Uitgangspunten | 16DO |
| Integratiemogelijkheden | Compatibel met MES, ERP-systemen |
| Stroom | 2 |
| IP-classificatie | IP30 tot IP67 |
| Ingangsspanning | 24 V gelijkstroom |
|---|---|
| Uitgangspunten | 16DO |
| Integratiemogelijkheden | Compatibel met MES, ERP-systemen |
| Stroom | 2 |
| IP-classificatie | IP30 tot IP67 |
| Ingangsspanning | 24 V gelijkstroom |
|---|---|
| Uitgangspunten | 16DO |
| Integratiemogelijkheden | Compatibel met MES, ERP-systemen |
| Stroom | 2 |
| IP-classificatie | IP30 tot IP67 |
| Ingangsspanning | 24 V gelijkstroom |
|---|---|
| Uitgangspunten | 16DO |
| Integratiemogelijkheden | Compatibel met MES, ERP-systemen |
| Stroom | 2 |
| IP-classificatie | IP30 tot IP67 |
| Communicatieprotocollen | Modbus, Profibus, Ethernet/IP, CANopen |
|---|---|
| koelmethode | Geforceerde luchtkoeling |
| Zwakke starttijd | 0 tot 60 seconden instelbaar |
| Overbelastingscapaciteit | 150% gedurende 60 seconden |
| Montagetype | Wandmontage of paneelmontage |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
|---|---|
| Communicatieprotocol | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| Reactietijd | milliseconden |
| Uitvoertype | Relais, transistor, analoog |
| Voeding | 24 V gelijkstroom, 110 V wisselstroom, 220 V wisselstroom |
| Ingangsspanning | 24 V gelijkstroom |
|---|---|
| Uitgangsspanning | 24 V gelijkstroom |
| Montagetype | DIN-rail / paneelmontage |
| categorie | Automatisering |
| softwareCompatibility | Ondersteunt SCADA- en HMI-software |
| Controletype | Programmeerbare logische controller (PLC) |
|---|---|
| Bescherming | I |
| Garantieperiode | 1 tot 3 jaar |
| Programmeertaal | Ladderlogica, gestructureerde tekst |
| Certificeringen | CE, UL, RoHS |