| Reactietijd | Minder dan 1 ms |
|---|---|
| Werkelijke waarde | Negotiabledprijs |
| NumberofOutputs | 16 digitale uitgangen |
| Schokbestendigheid | 30 g, 11 ms |
| Connectiviteitsopties | Ethernet, RS-485, draadloos |
| Reactietijd | Minder dan 1 ms |
|---|---|
| Werkelijke waarde | Negotiabledprijs |
| NumberofOutputs | 16 digitale uitgangen |
| Schokbestendigheid | 30 g, 11 ms |
| Connectiviteitsopties | Ethernet, RS-485, draadloos |
| Reactietijd | Minder dan 1 ms |
|---|---|
| Werkelijke waarde | Negotiabledprijs |
| NumberofOutputs | 16 digitale uitgangen |
| Schokbestendigheid | 30 g, 11 ms |
| Connectiviteitsopties | Ethernet, RS-485, draadloos |
| Reactietijd | Minder dan 1 ms |
|---|---|
| Werkelijke waarde | Negotiabledprijs |
| NumberofOutputs | 16 digitale uitgangen |
| Schokbestendigheid | 30 g, 11 ms |
| Connectiviteitsopties | Ethernet, RS-485, draadloos |
| Reactietijd | Minder dan 1 ms |
|---|---|
| Werkelijke waarde | Negotiabledprijs |
| NumberofOutputs | 16 digitale uitgangen |
| Schokbestendigheid | 30 g, 11 ms |
| Connectiviteitsopties | Ethernet, RS-485, draadloos |
| Reactietijd | Minder dan 1 ms |
|---|---|
| Werkelijke waarde | Negotiabledprijs |
| NumberofOutputs | 16 digitale uitgangen |
| Schokbestendigheid | 30 g, 11 ms |
| Connectiviteitsopties | Ethernet, RS-485, draadloos |
| Ingangsspanning | 24 V gelijkstroom |
|---|---|
| Uitgangspunten | 16DO |
| Integratiemogelijkheden | Compatibel met MES, ERP-systemen |
| Stroom | 2 |
| IP-classificatie | IP30 tot IP67 |
| Ingangsspanning | 24 V gelijkstroom |
|---|---|
| Uitgangspunten | 16DO |
| Integratiemogelijkheden | Compatibel met MES, ERP-systemen |
| Stroom | 2 |
| IP-classificatie | IP30 tot IP67 |
| Ingangsspanning | 24 V gelijkstroom |
|---|---|
| Uitgangspunten | 16DO |
| Integratiemogelijkheden | Compatibel met MES, ERP-systemen |
| Stroom | 2 |
| IP-classificatie | IP30 tot IP67 |
| Ingangsspanning | 24 V gelijkstroom |
|---|---|
| Uitgangspunten | 16DO |
| Integratiemogelijkheden | Compatibel met MES, ERP-systemen |
| Stroom | 2 |
| IP-classificatie | IP30 tot IP67 |