| Responsetime | Less Than 1 Ms |
|---|---|
| Actual Value | Negotiabled Price |
| Numberofoutputs | 16 Digital Outputs |
| Shockresistance | 30g, 11ms |
| Connectivityoptions | Ethernet, RS-485, Wireless |
| Inputvoltage | 24V DC |
|---|---|
| Output Points | 16DO |
| Integrationcapability | Compatible With MES, ERP Systems |
| Power | 2 |
| Ip Rating | IP30 To IP67 |
| Inputvoltage | 24V DC |
|---|---|
| Output Points | 16DO |
| Integrationcapability | Compatible With MES, ERP Systems |
| Power | 2 |
| Ip Rating | IP30 To IP67 |
| Inputvoltage | 24V DC |
|---|---|
| Output Points | 16DO |
| Integrationcapability | Compatible With MES, ERP Systems |
| Power | 2 |
| Ip Rating | IP30 To IP67 |
| Inputvoltage | 24V DC |
|---|---|
| Output Points | 16DO |
| Integrationcapability | Compatible With MES, ERP Systems |
| Power | 2 |
| Ip Rating | IP30 To IP67 |
| Inputvoltage | 24V DC |
|---|---|
| Output Points | 16DO |
| Integrationcapability | Compatible With MES, ERP Systems |
| Power | 2 |
| Ip Rating | IP30 To IP67 |
| Inputvoltage | 24V DC |
|---|---|
| Output Points | 16DO |
| Integrationcapability | Compatible With MES, ERP Systems |
| Power | 2 |
| Ip Rating | IP30 To IP67 |
| Inputvoltage | 24V DC |
|---|---|
| Output Points | 16DO |
| Integrationcapability | Compatible With MES, ERP Systems |
| Power | 2 |
| Ip Rating | IP30 To IP67 |
| Inputvoltage | 24V DC |
|---|---|
| Output Points | 16DO |
| Integrationcapability | Compatible With MES, ERP Systems |
| Power | 2 |
| Ip Rating | IP30 To IP67 |
| Inputvoltage | 24V DC |
|---|---|
| Output Points | 16DO |
| Integrationcapability | Compatible With MES, ERP Systems |
| Power | 2 |
| Ip Rating | IP30 To IP67 |