| Czas reagowania | Mniej niż 1 ms |
|---|---|
| Rzeczywista wartość | Cena do negocjacji |
| Liczba wyjść | 16 wyjść cyfrowych |
| Odporność na wstrząsy | 30 g, 11 ms |
| Opcje łączności | Ethernet, RS-485, Bezprzewodowe |
| Napięcie wejściowe | 24 V prądu stałego |
|---|---|
| Punkty wyjściowe | 16DO |
| Możliwość integracji | Kompatybilny z systemami MES, ERP |
| Moc | 2 |
| Ocena IP | IP30 do IP67 |
| Napięcie wejściowe | 24 V prądu stałego |
|---|---|
| Punkty wyjściowe | 16DO |
| Możliwość integracji | Kompatybilny z systemami MES, ERP |
| Moc | 2 |
| Ocena IP | IP30 do IP67 |
| Napięcie wejściowe | 24 V prądu stałego |
|---|---|
| Punkty wyjściowe | 16DO |
| Możliwość integracji | Kompatybilny z systemami MES, ERP |
| Moc | 2 |
| Ocena IP | IP30 do IP67 |
| Napięcie wejściowe | 24 V prądu stałego |
|---|---|
| Punkty wyjściowe | 16DO |
| Możliwość integracji | Kompatybilny z systemami MES, ERP |
| Moc | 2 |
| Ocena IP | IP30 do IP67 |
| Napięcie wejściowe | 24 V prądu stałego |
|---|---|
| Punkty wyjściowe | 16DO |
| Możliwość integracji | Kompatybilny z systemami MES, ERP |
| Moc | 2 |
| Ocena IP | IP30 do IP67 |
| Napięcie wejściowe | 24 V prądu stałego |
|---|---|
| Punkty wyjściowe | 16DO |
| Możliwość integracji | Kompatybilny z systemami MES, ERP |
| Moc | 2 |
| Ocena IP | IP30 do IP67 |
| Napięcie wejściowe | 24 V prądu stałego |
|---|---|
| Punkty wyjściowe | 16DO |
| Możliwość integracji | Kompatybilny z systemami MES, ERP |
| Moc | 2 |
| Ocena IP | IP30 do IP67 |
| Napięcie wejściowe | 24 V prądu stałego |
|---|---|
| Punkty wyjściowe | 16DO |
| Możliwość integracji | Kompatybilny z systemami MES, ERP |
| Moc | 2 |
| Ocena IP | IP30 do IP67 |
| Napięcie wejściowe | 24 V prądu stałego |
|---|---|
| Punkty wyjściowe | 16DO |
| Możliwość integracji | Kompatybilny z systemami MES, ERP |
| Moc | 2 |
| Ocena IP | IP30 do IP67 |