| Çıkış türü | Röle, Transistör, Analog |
|---|---|
| UserInterface | HMI (İnsan Makine Arayüzü), Dokunmatik Ekran |
| Programlama dili | Merdiven Mantığı, Yapılandırılmış Metin |
| Protokol desteği | Ethernet/IP, Modbus TCP, Profinet |
| Görüntülemek | 7 |
| Kontrol Tipi | Programlanabilir mantık denetleyicisi (PLC) |
|---|---|
| yazılım Uyumluluğu | SCADA ve HMI yazılımını destekler |
| Uygulama endüstrisi | İmalat, Proses Kontrol, Robotik |
| Güç kaynağı | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Gerçek Değer | pazarlıklı fiyat |
| Kontrol Tipi | Programlanabilir mantık denetleyicisi (PLC) |
|---|---|
| yazılım Uyumluluğu | SCADA ve HMI yazılımını destekler |
| Uygulama endüstrisi | İmalat, Proses Kontrol, Robotik |
| Güç kaynağı | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Gerçek Değer | pazarlıklı fiyat |
| Kontrol Tipi | Programlanabilir mantık denetleyicisi (PLC) |
|---|---|
| yazılım Uyumluluğu | SCADA ve HMI yazılımını destekler |
| Uygulama endüstrisi | İmalat, Proses Kontrol, Robotik |
| Güç kaynağı | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Gerçek Değer | pazarlıklı fiyat |
| Montaj tipi | Panel montajı |
|---|---|
| Depolama sıcaklık aralığı | -30 ° C ila 70 ° C |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -20°C ila 60°C |
| Ağırlık | 500 Gram |
| Çalışma voltajı | 24 V DC |
| Çözünürlük | 800 x 480 piksel |
|---|---|
| Depolama sıcaklık aralığı | -30 ° C ila 70 ° C |
| Ürün adı | İnsan-Makine Arayüzü (HMI) |
| Hafıza | 128 MB RAM, 256 MB Flaş |
| Montaj tipi | Panel montajı |
| Ürün adı | Endüstriyel Kontrol Otomasyonu |
|---|---|
| Montaj Tipi | DIN Ray / Panel Montajı |
| Entegrasyon yeteneği | SCADA, HMI, MES Sistemleri |
| Güç kaynağı | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Giriş türü | Dijital ve Analog Girişler |
| Ürün adı | Endüstriyel Kontrol Otomasyonu |
|---|---|
| Montaj Tipi | DIN Ray / Panel Montajı |
| Entegrasyon yeteneği | SCADA, HMI, MES Sistemleri |
| Güç kaynağı | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Giriş türü | Dijital ve Analog Girişler |
| Ürün adı | Endüstriyel Kontrol Otomasyonu |
|---|---|
| Montaj Tipi | DIN Ray / Panel Montajı |
| Entegrasyon yeteneği | SCADA, HMI, MES Sistemleri |
| Güç kaynağı | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Giriş türü | Dijital ve Analog Girişler |
| Ürün adı | Endüstriyel Kontrol Otomasyonu |
|---|---|
| Montaj Tipi | DIN Ray / Panel Montajı |
| Entegrasyon yeteneği | SCADA, HMI, MES Sistemleri |
| Güç kaynağı | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Giriş türü | Dijital ve Analog Girişler |