DePNOZ X2.8P C (ordernummer 787301)is een zelfstandig veiligheidsrelais uit de PNOZ X-serie van Pilz.E-STOP-knoppen,veiligheidspoorten,lichtbarrières/lichtgordijnen, engrensschakelaarsGebruik één PNOZ-veiligheidsrelais per veiligheidsfunctie.
De belangrijkste kenmerken zijn:
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Bestelnummer | 787301 |
| Type | PNOZ X2.8P C |
| Voerspanning (U)B.) | 24 V AC/DC |
| Energieverbruik (DC) | 2.5 W |
| Energieverbruik (AC) | 3.5 - 5.5 VA |
| Inbreng | 1 of 2-kanaals bedrading met/zonder detectie van dwarscircuits |
| Veiligheidsuitgangen (N/O) | 3(3 onmiddellijke N/O-contacten) |
| Hulpproductie (N/C) | 1(1 N/C-contact) |
| Contact huidige rating | 6 A |
| Contactspanning wisselstroom | 240 V |
| Contactspanning gelijkstroom | 24 V |
| Contactmateriaal | AgCuNi (Silver Copper Nickel) |
| Starttype | Automatische of handmatige reset |
| Terminaltype | Cageclamps (met veer), aansluiting |
| Montage | DIN-spoor (35 mm) |