ThePNOZ X2.8P C (nr zamówienia 787301)to samodzielny przekaźnik bezpieczeństwa z serii PNOZ X firmy Pilz. Przeznaczony jest do monitoringuPrzyciski E-STOP,bramki bezpieczeństwa,bariery świetlne/kurtyny świetlne, Iwyłączniki krańcowe. Na każdą funkcję bezpieczeństwa należy zastosować jeden przekaźnik bezpieczeństwa PNOZ.
Kluczowe funkcje obejmują:
| Parametr | Specyfikacja |
|---|---|
| Numer zamówienia | 787301 |
| Typ | PNOZ X2.8P C |
| Napięcie zasilania (UB) | 24 V AC/DC |
| Pobór mocy (prąd stały) | 2,5 W |
| Pobór mocy (AC) | 3,5–5,5 VA |
| Wejścia | Okablowanie 1 lub 2-kanałowe z/bez wykrywania zwarć międzykanałowych |
| Wyjścia bezpieczeństwa (N/O) | 3(3 bezzwłoczne styki zwierne) |
| Wyjście pomocnicze (N/C) | 1(1 styk rozwierny) |
| Skontaktuj się z aktualną oceną | 6 A |
| Napięcie kontaktowe AC | 240 V |
| Napięcie kontaktowe DC | 24 V |
| Materiał kontaktowy | AgCuNi (srebro-miedź-nikiel) |
| Typ rozpoczęcia | Reset automatyczny lub ręczny |
| Typ terminala | Zacisk klatkowy (sprężynowy), wtyczka |
| Montowanie | Szyna DIN (35 mm) |