| Koruma Sınıfı | IP20 ila IP65 |
|---|---|
| Harmonik Azaltma | Dahili DC bobini veya harici filtre |
| Kontrol yöntemi | V/F Kontrolü, Vektör Kontrolü, Sensörsüz Vektör Kontrolü |
| Giriş Frekansı | 50/60Hz |
| soğutma yöntemi | Zorunlu Hava Soğutma |
| Giriş Frekansı | 50/60Hz |
|---|---|
| Boyutlar | Modele göre değişir, genellikle kompakttır |
| Harmonik Bozulma | <%5 |
| Kontrol yöntemi | V/F Kontrolü, Vektör Kontrolü, Sensörsüz Vektör Kontrolü |
| Aşırı Yük Kapasitesi | 1 dakika boyunca %150 |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -20°C ila 60°C |
|---|---|
| İletişim protokolü | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| Yanıt Zamanı | milisaniye |
| Çıkış türü | Röle, Transistör, Analog |
| Güç kaynağı | 24V DC, 110V AC, 220V AC |
| Aşırı Yük Kapasitesi | 1 dakika boyunca %150 |
|---|---|
| Kontrol yöntemi | V/F Kontrolü, Vektör Kontrolü, Sensörsüz Vektör Kontrolü |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -10°C ila 50°C |
| Giriş Frekansı | 50/60Hz |
| soğutma yöntemi | Zorunlu Hava Soğutma |
| Giriş Gerilimi | 200-480 V AC |
|---|---|
| Hızlanma/Yavaşlama Süresi | 0,1 ila 6000 saniye |
| Aşırı Yük Kapasitesi | 1 dakika boyunca %150 |
| Harmonik Azaltma | Yerleşik filtreler veya harici seçenekler |
| Çıkış voltajı | 0-480VAC |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -10°C ila 50°C |
|---|---|
| İletişim Protokolleri | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| Kontrol yöntemi | V/F Kontrolü, Vektör Kontrolü, Sensörsüz Vektör Kontrolü |
| Görüntülemek | LCD veya LED ekran |
| Harmonik Bozulma | <%5 |
| Montaj Tipi | Duvara monte veya Panele monte |
|---|---|
| Hızlanma/Yavaşlama Süresi | 0,1 ila 6000 saniye |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -10°C ila 50°C |
| Çıkış voltajı | 0-480VAC |
| Çıkış Frekansı | 0-400Hz |
| soğutma yöntemi | Zorunlu Hava Soğutma |
|---|---|
| Yeterlik | % 98'e kadar |
| Çıkış voltajı | 0-480V AC |
| Ortam sıcaklık aralığı | -10°C ila 50°C |
| Aşırı Yük Kapasitesi | 1 dakika boyunca %150 |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -10°C ila 50°C |
|---|---|
| Kontrol yöntemi | V/F Kontrolü, Vektör Kontrolü, Sensörsüz Vektör Kontrolü |
| Ekran Tipi | LCD veya LED ekran |
| Muhafaza derecesi | IP20'den IP54'e |
| Koruma Özellikleri | Aşırı Akım, Aşırı Gerilim, Düşük Gerilim, Aşırı Sıcaklık |
| Çıkış Frekansı | 0-400Hz |
|---|---|
| Giriş Frekansı | 50/60Hz |
| Çıkış voltajı | 0-480V AC |
| Koruma Özellikleri | Aşırı gerilim, düşük gerilim, aşırı akım, kısa devre, aşırı ısınma |
| Ekran Tipi | LCD veya LED ekran |