| Ortam sıcaklık aralığı | -10°C ila 50°C |
|---|---|
| Güvenlik Özellikleri | Aşırı gerilim, düşük gerilim, aşırı akım, kısa devre koruması |
| Koruma Sınıfı | IP20'den IP54'e |
| Harmonik Azaltma | Dahili DC bobini veya harici filtre |
| Ekran Tipi | LCD veya LED |
| Aşırı Yük Kapasitesi | 1 dakika boyunca %150 |
|---|---|
| Çıkış voltajı | 0-480VAC |
| Rakım | Değer kaybı olmadan 1000 metreye kadar |
| Koruma Sınıfı | IP20'den IP54'e |
| Güç Değeri | 0,5 KW'tan 500 KW'a |
| soğutma yöntemi | Zorunlu Hava Soğutma |
|---|---|
| Koruma Sınıfı | IP20'den IP54'e |
| Giriş Gerilimi | 200-480V AC |
| Kontrol yöntemi | V/F Kontrolü, Vektör Kontrolü, Sensörsüz Vektör Kontrolü |
| Giriş Frekansı | 50/60Hz |
| Koruma Sınıfı | IP20'den IP55'e |
|---|---|
| Hızlanma/Yavaşlama Süresi | 0,1 ila 6000 saniye |
| Ortam Çalışma Sıcaklığı | -10°C ila 50°C |
| İletişim Protokolleri | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| Kontrol yöntemi | V/F Kontrolü, Vektör Kontrolü, Sensörsüz Vektör Kontrolü |
| İletişim protokolü | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
|---|---|
| Renk | Normal |
| Yeterlik | % 98'e kadar |
| Kontrol yöntemi | V/F Kontrolü, Vektör Kontrolü, Sensörsüz Vektör Kontrolü |
| Depolama sıcaklığı aralığı | -20°C ila 70°C |
| Muhafaza derecesi | IP20'den IP54'e |
|---|---|
| Görüntüleme türü | Parametre ayarı ve izleme için LCD veya LED ekran |
| Başlangıç torku | 0,5 Hz'de (VFD) %150'ye kadar |
| Aşırı Yük Kapasitesi | 1 dakika boyunca %150 nominal akım |
| Toplam Puan | 60 puan. |
| Yeterlik | % 98'e kadar |
|---|---|
| Çıkış voltajı | Giriş voltajına kadar değişken |
| Boyutlar | 90 mm x 60 mm x 75 mm |
| Çıktı Sayısı | 16 Dijital Çıkış |
| Hızlanma/Yavaşlama Süresi | 0,1 ila 6000 saniye |
| Programlama dili | Merdiven Mantığı, Fonksiyon Bloğu, Yapılandırılmış Metin |
|---|---|
| Giriş türü | Dijital ve Analog |
| Çıktı Yöntemi | Röle |
| Bellek kapasitesi | Genellikle 16KB ila 1MB |
| Genişleme Yeteneği | Modüler Genişleme Destekleniyor |
| Frenleme yöntemi | Dinamik frenleme, rejeneratif frenleme |
|---|---|
| İletişim protokolleri | Modbus, Profibus, Ethernet/IP, CANopen |
| Çıktı Yöntemi | transistör |
| Puanlar | 40 (24DI+16DO) |
| Ekran Tipi | LCD veya LED |
| Güç | 18,5kW (Ağır hizmet G) / 22kW (Hafif yük P) |
|---|---|
| Giriş | Üç fazlı 380–480V, 50/60Hz (47–63Hz) |
| Çıkış | 0 - 400Hz, üç fazlı 0 - 480V |
| Kontrol modu | SVC/FVC/V/F |
| Çevre sıcaklığı | −10°C~+40°C |