| Baypas işlevi | Manuel/Otomatik Bypass mevcut |
|---|---|
| Nem aralığı | %5 ila %95 yoğunlaşmayan |
| Görüntüleme türü | Durum ve parametre ayarları için LCD veya LED ekran |
| Modeli | CPM2A-60CDR-A |
| Mpu Puanları | 12 (8DI + 4DO) |
| ağırlık | 0,59 kilo |
|---|---|
| Frekans Aralığı | 0 ila 400Hz |
| Koruma özellikleri | Aşırı gerilim, düşük gerilim, aşırı akım, kısa devre, termal aşırı yük |
| Yumuşak durma zamanı | 0,1 ila 60 saniye |
| Nem aralığı | %5 ila %95 yoğunlaşmayan |
| ağırlık | 0,59 kilo |
|---|---|
| Frekans Aralığı | 0 ila 400Hz |
| Koruma özellikleri | Aşırı gerilim, düşük gerilim, aşırı akım, kısa devre, termal aşırı yük |
| Yumuşak durma zamanı | 0,1 ila 60 saniye |
| Nem aralığı | %5 ila %95 yoğunlaşmayan |
| ağırlık | 0,59 kilo |
|---|---|
| Frekans Aralığı | 0 ila 400Hz |
| Koruma özellikleri | Aşırı gerilim, düşük gerilim, aşırı akım, kısa devre, termal aşırı yük |
| Yumuşak durma zamanı | 0,1 ila 60 saniye |
| Nem aralığı | %5 ila %95 yoğunlaşmayan |
| Giriş türü | Dijital Giriş, Analog Giriş |
|---|---|
| Kurulum türü | Panel Montajı / DIN Ray Montajı |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 60°C |
| Kontrol türü | Programlanabilir mantık denetleyicisi (PLC) |
| Endüstri | Üretim |
| Giriş türü | Dijital Giriş, Analog Giriş |
|---|---|
| Kurulum türü | Panel Montajı / DIN Ray Montajı |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 60°C |
| Kontrol türü | Programlanabilir mantık denetleyicisi (PLC) |
| Endüstri | Üretim |
| Giriş Frekansı | 50/60Hz |
|---|---|
| Minimum Sipariş Miktarı | Hava soğutmalı veya sıvı soğutmalı |
| Asıl fiyat | Teklife Dayalı |
| Ağırlık | Modele göre değişir |
| Modeli | S7-1200 |
| Giriş Frekansı | 50/60Hz |
|---|---|
| Minimum Sipariş Miktarı | Hava soğutmalı veya sıvı soğutmalı |
| Asıl fiyat | Teklife Dayalı |
| Ağırlık | Modele göre değişir |
| Modeli | S7-1200 |
| Güç derecelendirmesi | 0,5 kW'tan birkaç MW'a kadar |
|---|---|
| Güvenlik standartları | IEC 61508, ISO 13849 |
| Çıkış voltajı | 0-480V AC |
| Yumuşak durma zamanı | 0-60 Saniye Ayarlanabilir |
| Çevresel derecelendirme | Muhafazaya bağlı olarak IP20 ila IP65 |
| Güç derecelendirmesi | 0,5 kW'tan birkaç MW'a kadar |
|---|---|
| Güvenlik standartları | IEC 61508, ISO 13849 |
| Çıkış voltajı | 0-480V AC |
| Yumuşak durma zamanı | 0-60 Saniye Ayarlanabilir |
| Çevresel derecelendirme | Muhafazaya bağlı olarak IP20 ila IP65 |