| Giriş Gerilimi | Tipik olarak 200-600V AC |
|---|---|
| Montaj Tipi | Duvara monte veya Panele monte |
| Muhafaza derecesi | IP20'den IP54'e |
| Aşırı Yük Kapasitesi | 60 saniye boyunca %150 |
| Başlangıç Akımı | Azaltılmış başlatma akımı (Yumuşak yol verici) |
| Giriş Gerilimi | TC-1500C Köşe Kesme ve Katlama fonksiyonlu otomatik pencere yama makinesi |
|---|---|
| Çıkış Noktaları | 16DO |
| Entegrasyon yeteneği | MES, ERP sistemleriyle uyumlu |
| Güç | 2 |
| IP Derecelendirmesi | IP30'dan IP67'ye |
| Ekran Tipi | LCD veya LED |
|---|---|
| Giriş Gerilimi | Tipik olarak 200V ila 600V AC |
| Ortam sıcaklık aralığı | -10°C ila 50°C |
| Üreticisi | Siemens |
| Frekans Aralığı | 0-400Hz |
| Güç | Ağır yük: 15kW / Hafif yük: 18,5kW |
|---|---|
| Giriş voltajı | Üç fazlı AC 380V - 480V 50/60Hz |
| Çıkış Frekansı | 0–400 Hz |
| Kontrol modu | V/F, Sensörsüz Vektör (SVC) Aşırı Yük Kapasitesi |
| Aşırı Yük Kapasitesi | Ağır yük: 60 saniye boyunca %150; Hafif yük: 60 saniye için %120 |
| Aşırı Yük Kapasitesi | 1 dakika boyunca %150 nominal akım |
|---|---|
| Koruma Özellikleri | Aşırı gerilim, düşük gerilim, aşırı akım, kısa devre, termal aşırı yük |
| Kontrol yöntemi | V/F Kontrolü, Vektör Kontrolü, Sensörsüz Vektör Kontrolü |
| Yumuşak durma zamanı | 0,1 ila 60 saniye |
| soğutma yöntemi | Zorunlu Hava Soğutma |
| Giriş Gerilimi | TC-1500C Köşe Kesme ve Katlama fonksiyonlu otomatik pencere yama makinesi |
|---|---|
| Çıkış Noktaları | 16DO |
| Entegrasyon yeteneği | MES, ERP sistemleriyle uyumlu |
| Güç | 2 |
| IP Derecelendirmesi | IP30'dan IP67'ye |
| Giriş Gerilimi | TC-1500C Köşe Kesme ve Katlama fonksiyonlu otomatik pencere yama makinesi |
|---|---|
| Çıkış Noktaları | 16DO |
| Entegrasyon yeteneği | MES, ERP sistemleriyle uyumlu |
| Güç | 2 |
| IP Derecelendirmesi | IP30'dan IP67'ye |
| Giriş Gerilimi | TC-1500C Köşe Kesme ve Katlama fonksiyonlu otomatik pencere yama makinesi |
|---|---|
| Çıkış Noktaları | 16DO |
| Entegrasyon yeteneği | MES, ERP sistemleriyle uyumlu |
| Güç | 2 |
| IP Derecelendirmesi | IP30'dan IP67'ye |
| Giriş Gerilimi | TC-1500C Köşe Kesme ve Katlama fonksiyonlu otomatik pencere yama makinesi |
|---|---|
| Çıkış Noktaları | 16DO |
| Entegrasyon yeteneği | MES, ERP sistemleriyle uyumlu |
| Güç | 2 |
| IP Derecelendirmesi | IP30'dan IP67'ye |
| Giriş Gerilimi | TC-1500C Köşe Kesme ve Katlama fonksiyonlu otomatik pencere yama makinesi |
|---|---|
| Çıkış Noktaları | 16DO |
| Entegrasyon yeteneği | MES, ERP sistemleriyle uyumlu |
| Güç | 2 |
| IP Derecelendirmesi | IP30'dan IP67'ye |