| Ambalaj bilgileri | Parçalar |
|---|---|
| Teslim süresi | 5-8 gün |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Menşe yeri | Çin |
| Marka adı | ABB |
| ağırlık | 0,59 kilo |
|---|---|
| Frekans Aralığı | 0 ila 400Hz |
| Koruma özellikleri | Aşırı gerilim, düşük gerilim, aşırı akım, kısa devre, termal aşırı yük |
| Yumuşak durma zamanı | 0,1 ila 60 saniye |
| Nem aralığı | %5 ila %95 yoğunlaşmayan |
| ağırlık | 0,59 kilo |
|---|---|
| Frekans Aralığı | 0 ila 400Hz |
| Koruma özellikleri | Aşırı gerilim, düşük gerilim, aşırı akım, kısa devre, termal aşırı yük |
| Yumuşak durma zamanı | 0,1 ila 60 saniye |
| Nem aralığı | %5 ila %95 yoğunlaşmayan |
| ağırlık | 0,59 kilo |
|---|---|
| Frekans Aralığı | 0 ila 400Hz |
| Koruma özellikleri | Aşırı gerilim, düşük gerilim, aşırı akım, kısa devre, termal aşırı yük |
| Yumuşak durma zamanı | 0,1 ila 60 saniye |
| Nem aralığı | %5 ila %95 yoğunlaşmayan |
| ağırlık | 0,59 kilo |
|---|---|
| Frekans Aralığı | 0 ila 400Hz |
| Koruma özellikleri | Aşırı gerilim, düşük gerilim, aşırı akım, kısa devre, termal aşırı yük |
| Yumuşak durma zamanı | 0,1 ila 60 saniye |
| Nem aralığı | %5 ila %95 yoğunlaşmayan |
| ağırlık | 0,59 kilo |
|---|---|
| Frekans Aralığı | 0 ila 400Hz |
| Koruma özellikleri | Aşırı gerilim, düşük gerilim, aşırı akım, kısa devre, termal aşırı yük |
| Yumuşak durma zamanı | 0,1 ila 60 saniye |
| Nem aralığı | %5 ila %95 yoğunlaşmayan |
| ağırlık | 0,59 kilo |
|---|---|
| Frekans Aralığı | 0 ila 400Hz |
| Koruma özellikleri | Aşırı gerilim, düşük gerilim, aşırı akım, kısa devre, termal aşırı yük |
| Yumuşak durma zamanı | 0,1 ila 60 saniye |
| Nem aralığı | %5 ila %95 yoğunlaşmayan |
| ağırlık | 0,59 kilo |
|---|---|
| Frekans Aralığı | 0 ila 400Hz |
| Koruma özellikleri | Aşırı gerilim, düşük gerilim, aşırı akım, kısa devre, termal aşırı yük |
| Yumuşak durma zamanı | 0,1 ila 60 saniye |
| Nem aralığı | %5 ila %95 yoğunlaşmayan |
| Görüntülemek | Tuş takımlı LCD veya LED ekran |
|---|---|
| Harmonik Azaltma | Dahili veya Harici Filtreler |
| Toplam Puan | 60 puan. |
| soğutma yöntemi | Zorunlu Hava Soğutma |
| Bellek kapasitesi | Genellikle 16KB ila 1MB |
| Çıkış Frekans Aralığı | 0-400Hz |
|---|---|
| Frekans Aralığı | 0-400Hz |
| Kontrol yöntemi | V/F Kontrolü, Vektör Kontrolü, Sensörsüz Vektör Kontrolü |
| Yumuşak durma zamanı | 0,1 ila 60 saniye |
| Vakum pompası | Darbe Genişlik Modülasyonu (PWM) |