| Packaging Details | pieces |
|---|---|
| Delivery Time | 5-8days |
| Payment Terms | T/T |
| Place of Origin | CHINA |
| Brand Name | ABB |
| Weight | 0.59 KG |
|---|---|
| Frequency Range | 0 To 400 Hz |
| Protectionfeatures | Overvoltage, Undervoltage, Overcurrent, Short Circuit, Thermal Overload |
| Soft Stop Time | 0.1 To 60 Seconds |
| Humidityrange | 5% To 95% Non-condensing |
| Weight | 0.59 KG |
|---|---|
| Frequency Range | 0 To 400 Hz |
| Protectionfeatures | Overvoltage, Undervoltage, Overcurrent, Short Circuit, Thermal Overload |
| Soft Stop Time | 0.1 To 60 Seconds |
| Humidityrange | 5% To 95% Non-condensing |
| Weight | 0.59 KG |
|---|---|
| Frequency Range | 0 To 400 Hz |
| Protectionfeatures | Overvoltage, Undervoltage, Overcurrent, Short Circuit, Thermal Overload |
| Soft Stop Time | 0.1 To 60 Seconds |
| Humidityrange | 5% To 95% Non-condensing |
| Weight | 0.59 KG |
|---|---|
| Frequency Range | 0 To 400 Hz |
| Protectionfeatures | Overvoltage, Undervoltage, Overcurrent, Short Circuit, Thermal Overload |
| Soft Stop Time | 0.1 To 60 Seconds |
| Humidityrange | 5% To 95% Non-condensing |
| Weight | 0.59 KG |
|---|---|
| Frequency Range | 0 To 400 Hz |
| Protectionfeatures | Overvoltage, Undervoltage, Overcurrent, Short Circuit, Thermal Overload |
| Soft Stop Time | 0.1 To 60 Seconds |
| Humidityrange | 5% To 95% Non-condensing |
| Weight | 0.59 KG |
|---|---|
| Frequency Range | 0 To 400 Hz |
| Protectionfeatures | Overvoltage, Undervoltage, Overcurrent, Short Circuit, Thermal Overload |
| Soft Stop Time | 0.1 To 60 Seconds |
| Humidityrange | 5% To 95% Non-condensing |
| Weight | 0.59 KG |
|---|---|
| Frequency Range | 0 To 400 Hz |
| Protectionfeatures | Overvoltage, Undervoltage, Overcurrent, Short Circuit, Thermal Overload |
| Soft Stop Time | 0.1 To 60 Seconds |
| Humidityrange | 5% To 95% Non-condensing |
| Display | LCD Or LED Display With Keypad |
|---|---|
| Harmonic Mitigation | Built-in Or External Filters |
| Total Points | 60 Points. |
| Cooling Method | Forced Air Cooling |
| Memorycapacity | Typically 16KB To 1MB |
| Output Frequency Range | 0-400 Hz |
|---|---|
| Frequency Range | 0-400 Hz |
| Control Method | V/F Control, Vector Control, Sensorless Vector Control |
| Soft Stop Time | 0.1 To 60 Seconds |
| Controlmethod | Pulse Width Modulation (PWM) |