| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κομμάτια |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 5-8 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Μάρκα | Danfoss |
| Εύρος Συχνοτήτων | 0-400 Hz |
|---|---|
| Μέθοδος ελέγχου | V/F έλεγχος, διανυσματικός έλεγχος, διανυσματικός έλεγχος Sensorless |
| Τάση εξόδου | 0-480V AC |
| Τάση εισόδου | 200-480V εναλλασσόμενη |
| Ροπή εκκίνησης | Έως 150% στα 0,5 Hz |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κομμάτια |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 5-8 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Μάρκα | MITSUBISHI |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κομμάτια |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 5-8 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Μάρκα | MITSUBISHI |
| Μνήμη | 50 KB |
|---|---|
| Τύπος μέρους | Sysmac CPM2A |
| Διαστάσεις | 90 mm x 100 mm x 75 mm |
| Κατασκευαστής | Siemens |
| Χρώμα | Κανονικός |
| Πραγματική τιμή | βάσει προσφοράς |
|---|---|
| CPU_Speed | 100 MHz |
| Αριθμός_εξόδων | 10 |
| Κατασκευαστής | Siemens |
| Μέθοδος παραγωγής | τρανζίστορ |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κομμάτια |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 5-8 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Μάρκα | ABB |
| Διαστάσεις | Διαφέρει ανάλογα με το μοντέλο, συνήθως συμπαγής σχεδιασμός |
|---|---|
| Τύπος τοποθέτησης | Επιτοίχια, Πάνελ |
| Τάση εισόδου | 200-480V εναλλασσόμενη |
| Μέθοδος ελέγχου | V/F έλεγχος, διανυσματικός έλεγχος, διανυσματικός έλεγχος Sensorless |
| Εύρος ισχύος | 0,5 KW έως 500 KW |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κομμάτια |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 5-8 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Μάρκα | ABB |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κομμάτια |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 5-8 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Μάρκα | ABB |