| Szczegóły pakowania | Sztuki |
|---|---|
| Czas dostawy | 5-8 dni |
| Zasady płatności | T/T |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Nazwa handlowa | Danfoss |
| Zakres częstotliwości | 0-400 Hz |
|---|---|
| Metoda kontroli | Sterowanie V/F, sterowanie wektorowe, bezczujnikowe sterowanie wektorowe |
| Napięcie wyjściowe | 0-480 V AC |
| Napięcie wejściowe | 200-480V AC |
| Początkowy moment obrotowy | Do 150% przy 0,5 Hz |
| Szczegóły pakowania | Sztuki |
|---|---|
| Czas dostawy | 5-8 dni |
| Zasady płatności | T/T |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Nazwa handlowa | MITSUBISHI |
| Szczegóły pakowania | Sztuki |
|---|---|
| Czas dostawy | 5-8 dni |
| Zasady płatności | T/T |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Nazwa handlowa | MITSUBISHI |
| Pamięć | 50kB |
|---|---|
| Typ części | Sysmac CPM2A |
| Wymiary | 90 mm x 100 mm x 75 mm |
| Producent | Siemensa |
| Kolor | Normalna |
| Aktualna cena | Opiera się na ofercie |
|---|---|
| Szybkość_procesora | 100 MHz |
| Liczba_wyjść | 10 |
| Producent | Siemensa |
| Metoda wyjściowa | tranzystor |
| Szczegóły pakowania | Sztuki |
|---|---|
| Czas dostawy | 5-8 dni |
| Zasady płatności | T/T |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Nazwa handlowa | ABB |
| Wymiary | Różni się w zależności od modelu, zazwyczaj ma kompaktową konstrukcję |
|---|---|
| Typ mocowania | Montaż na ścianie, montaż na panelu |
| Napięcie wejściowe | 200-480V AC |
| Metoda kontroli | Sterowanie V/F, sterowanie wektorowe, bezczujnikowe sterowanie wektorowe |
| Zakres mocy | 0,5 KW do 500 KW |
| Szczegóły pakowania | Sztuki |
|---|---|
| Czas dostawy | 5-8 dni |
| Zasady płatności | T/T |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Nazwa handlowa | ABB |
| Szczegóły pakowania | Sztuki |
|---|---|
| Czas dostawy | 5-8 dni |
| Zasady płatności | T/T |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Nazwa handlowa | ABB |