| Εύρος θερμοκρασίας περιβάλλοντος | -10°C έως 50°C |
|---|---|
| Συχνότητα εξόδου | 0-400 Hz |
| Τύπος οθόνης | LCD ή LED |
| Τάση εξόδου | 0-480 V AC |
| Τάση εισόδου | 200-480 V εναλλακτικός |
| Πρωτόκολλα επικοινωνίας | Modbus, Profibus, Ethernet/IP, CANopen |
|---|---|
| Συχνότητα εξόδου | 0 έως 400 Hz ή υψηλότερη |
| Τύπος οθόνης | Οθόνη LCD ή LED για ρυθμίσεις κατάστασης και παραμέτρων |
| Τάση εισόδου | Συνήθως 200-600V AC |
| Τάση εξόδου | Μεταβλητή, μέχρι τάση εισόδου |
| Τάση εξόδου | 0-480V AC |
|---|---|
| Συχνότητα εισόδου | 50/60 HZ |
| Βαθμολογία ισχύος | 0,5 KW έως 500 KW |
| Συχνότητα εξόδου | 0-400 Hz |
| Τύπος οθόνης | LCD ή LED |
| Κατηγορία Προστασίας | IP20 έως IP54 |
|---|---|
| Τύπος τοποθέτησης | Επιτοίχια, Πάνελ |
| Βαθμολογία ισχύος | 0,5 KW έως 500 KW |
| μέθοδος ψύξης | Αναγκαστική Αεροψύξη |
| Τύπος οθόνης | LCD ή LED |
| Πρωτόκολλα επικοινωνίας | Modbus, Profibus, Ethernet/IP, CANopen |
|---|---|
| Συχνότητα εξόδου | 0 έως 400 Hz ή υψηλότερη |
| Τύπος οθόνης | Οθόνη LCD ή LED για ρυθμίσεις κατάστασης και παραμέτρων |
| Τάση εισόδου | Συνήθως 200-600V AC |
| Τάση εξόδου | Μεταβλητή, μέχρι τάση εισόδου |
| Αρμονικός Μετριασμός | Ενσωματωμένο τσοκ DC ή εξωτερικό φίλτρο |
|---|---|
| Κατηγορία Προστασίας | IP20 έως IP54 |
| Συχνότητα εξόδου | 0-400 Hz |
| Εύρος θερμοκρασίας αποθήκευσης | -20°C έως 70°C |
| Πρωτόκολλα Επικοινωνίας | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| Εύρος θερμοκρασίας περιβάλλοντος | -10°C έως 50°C |
|---|---|
| Πρωτόκολλα Επικοινωνίας | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| Τάση εξόδου | 0-480 V AC |
| μέθοδος ψύξης | Αναγκαστική Αεροψύξη |
| Τύπος οθόνης | LCD ή LED |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κομμάτια |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 5-8 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Μάρκα | Danfoss |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κομμάτια |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 5-8 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Αριθμό μοντέλου | FR-E840-0230EPB-60 |
| Έγγραφο | 000000000000587782_20260202...et.pdf |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κομμάτια |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 5-8 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Μάρκα | Danfoss |