| Προσδιορισμός | Καθέκαστα |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Σερβοκινητήρας AC (μοντέλο βiS22/2000) |
| Σειρά | Σειρά FANUC βi (Beta i). |
| Ωριαία ταχύτητα | 2000 σ.α.λ |
| Ονομαστική ροπή | 20 Nm |
| Ονομαστική ισχύς | Περίπου 0,3-0,6 kW (2,5 kW από μία πηγή--επαληθεύστε με την πινακίδα του κινητήρα) |
| Δυναμικό | 200 VAC, 3φασ |
| Ρεύμα | Σημειώθηκε η ονομαστική τάση 244 V |
| Συσκευή σχολίων | Απόλυτος κωδικοποιητής (σειρά BiA128) |
| Φρένο | Χωρίς φρένο (τυπική διαμόρφωση) |
| Τύπος άξονα | Ευθύς άξονας (με κλειδί) |
| Μέθοδος Ψύξης | Ψύξη με ανεμιστήρα |
| Αξιολόγηση Προστασίας | IP65 (εξαιρουμένης της επέκτασης άξονα) |
| Χώρα προέλευσης | Ιαπωνία |