| Specyfikacja | Bliższe dane |
|---|---|
| Typ produktu | Silnik serwo AC (model βiS22/2000) |
| Szereg | Seria FANUC βi (Beta i). |
| Prędkość znamionowa | 2000 obr./min |
| Znamionowy moment obrotowy | 20 Nm |
| Moc znamionowa | Około. 0,3–0,6 kW (2,5 kW z jednego źródła – proszę sprawdzić na tabliczce znamionowej silnika) |
| Woltaż | 200 V AC, 3-fazowe |
| Aktualny | Zanotowano napięcie znamionowe 244 V |
| Urządzenie zwrotne | Enkoder absolutny (seria BiA128) |
| Hamulec | Brak hamulca (konfiguracja standardowa) |
| Typ wału | Wał prosty (z rowkiem wpustowym) |
| Metoda chłodzenia | Chłodzony wentylatorem |
| Ocena ochrony | IP65 (bez przedłużenia wału) |
| Kraj pochodzenia | Japonia |