| Specificatie | Detail |
|---|---|
| Productsoort | AC-servomotor (model βiS22/2000) |
| Reeks | FANUC βi (Beta i) reeks |
| Nominale snelheid | 2000 RPM |
| Nominaal koppel | 20 Nm |
| Nominaal vermogen | Ongeveer 0,3-0,6 kW (2,5 kW uit één bron - controleer bij motorplaat) |
| Spanning | 200 VAC, 3-fase |
| Stroom | 244V-classificatie vermeld |
| Feedback-apparaat | Absolute encoder (BiA128-serie) |
| Brek | Geen rem (standaardconfiguratie) |
| Type as | Rechte as (met sleutelweg) |
| Koelmethode | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Beschermingscategorie | IP65 (exclusief asverlenging) |
| Land van oorsprong | Japan |