DePNOZ X2.8P (bestelnr. 777302)is een standalone veiligheidsrelais uit de PNOZ X-serie van Pilz. Het is ontworpen voor monitoringNoodstopknoppen,veiligheidshekken,lichtbarrières,lichte gordijnen, Eneindschakelaars. Per veiligheidsfunctie wordt één PNOZ-veiligheidsrelais gebruikt.
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Bestelnummer | 777302 |
| Type | PNOZ X2.8P |
| Ook bekend als | PNOZ X2.8P 24-240VAC/DC 3n/o 1n/c |
| Voedingsspanning | 24 - 240 V AC/DC(universele voeding) |
| Stroomverbruik (DC) | 2 W |
| Stroomverbruik (AC) | 4,5 VA |
| Ingangen | 1- of 2-kanaals bedrading |
| Veiligheidsuitgangen (N/O) | 3(3 onmiddellijke maakcontacten) |
| Hulpuitgang (NC) | 1(1 verbreekcontact) |
| Neem contact op met Huidige beoordeling | 6 EEN |
| Contactspanning AC nominaal | 240 V |
| Contactspanning DC nominaal | 24 V |
| Contactmateriaal | Zilver Koper Nikkel |
| Begintype | Automatische of handmatige reset (enkel- of tweekanaalsbediening) |
| Terminaltype | Insteekbare schroefklemmen |
| Montage | DIN-rail (35 mm) |
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Afmetingen (H x B x D) | 94 x 22,5 x 121 mm |
| Netto gewicht | 210 g (ca. 0,45 lbs) |
| Omgevingstemperatuur | -10 °C tot +55 °C |
| Koppelinstelling | 0,5 Nm |
| Normen | EN 60204-1, EN 62061, EN ISO 13849-1 (tot PLe), VDE 0113-1 |
Het apparaat voldoet aan de belangrijkste internationale normen, waaronder:
Voldoet ook aanRoHS(Beperking van gevaarlijke stoffen) en bevatgeen SVHC(Stoffen die zeer zorgwekkend zijn).
Dit veiligheidsrelais wordt doorgaans gebruikt in industriële machines voor:
| Functie | PNOZ X2.8P 777301 | PNOZ X2.8P 777302 |
|---|---|---|
| Voedingsspanning | Alleen 24 V AC/DC | 24 - 240 V AC/DC (universeel) |
| Veiligheidsuitgangen | 3 N/O | 3 N/O |
| Hulpuitgang | 1 N/C | 1 N/C |
| Breedte | 22,5 mm | 22,5 mm |
| Terminals | Insteekschroef | Insteekschroef |