W sprawiePNOZ X2.8P (nr zamówienia 777302)jest samodzielnym przekaźnikiem bezpieczeństwa z serii PNOZ X firmy Pilz.Przyciski E-STOP,bramy bezpieczeństwa,bariery świetlne,oświetlane zasłony, orazprzełączniki graniczne. Jeden przekaźnik bezpieczeństwa PNOZ jest używany na funkcję bezpieczeństwa.
| Parametry | Specyfikacja |
|---|---|
| Numer zamówienia | 777302 |
| Rodzaj | PNOZ X2.8P |
| Znany również jako | PNOZ X2.8P 24-240VAC/DC 3n/o 1n/c |
| Napięcie zasilania | 24 - 240 V prądem bieżącym(uniwersalne źródło zasilania) |
| Zużycie energii (DC) | 2 W |
| Zużycie energii (AC) | 4.5 VA |
| Wpływy | Przesyłki 1 lub 2-kanałowe |
| Wyniki bezpieczeństwa (N/O) | 3(3 natychmiastowe kontakty N/O) |
| Wynik pomocniczy (N/C) | 1(1 kontakt N/C) |
| Wystarczy, że się zgodzisz. | 6 A |
| Poziom napięcia prądu zmiennego | 240 V |
| Nominalne napięcie prądu stałego | 24 V |
| Materiał kontaktowy | Srebro Miedź Nikel |
| Typ rozpoczęcia | Automatyczne lub ręczne przywracanie (funkcja jednokanałowa lub dwukanałowa) |
| Rodzaj terminala | Włączające końcówki śruby |
| Wstawianie | Szynka DIN (35 mm) |
| Parametry | Specyfikacja |
|---|---|
| Wymiary (H x W x D) | 94 x 22,5 x 121 mm |
| Waga netto | 210 g (około 0,45 funtów) |
| Temperatura otoczenia | -10 °C do +55 °C |
| Ustawienie momentu obrotowego | 00,5 Nm |
| Standardy | EN 60204-1, EN 62061, EN ISO 13849-1 (do PLe), VDE 0113-1 |
Urządzenie spełnia główne normy międzynarodowe, w tym:
Zgadza się również zRoHS(Ograniczenie substancji niebezpiecznych) i zawierabrak SVHC(Substancje stwarzające szczególne obawy).
Ten przekaźnik bezpieczeństwa jest zazwyczaj stosowany w maszynach przemysłowych do:
| Cechy | PNOZ X2.8P 777301 | PNOZ X2.8P 777302 |
|---|---|---|
| Napięcie zasilania | Tylko 24 V prądu przemiennego/prądu stałego | 24 - 240 V prądem bieżącym (uniwersalne) |
| Wyniki bezpieczeństwa | 3 N/O | 3 N/O |
| Wynik pomocniczy | 1 N/C | 1 N/C |
| Szerokość | 220,5 mm | 220,5 mm |
| Terminalów | Śruby z wtyczką | Śruby z wtyczką |