| Connectiviteitsopties | Ethernet, RS-485, draadloos |
|---|---|
| gewicht | Ongeveer. 0,5 tot 1,5kg |
| Communicatieprotocol | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| Controletype | Programmeerbaar logicacontrolemechanisme (PLC) |
| Programmeertalen | Ladder Logic, Function Block Diagram, gestructureerde tekst |
| Communicatieprotocollen | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
|---|---|
| Uitvoertype | Relais, transistor of triac |
| Uitgangstype | Relais |
| Gewicht | 0,83 kg |
| Onderdeelnr | Woodward 2301E |
| Reactietijd | Minder dan 1 ms |
|---|---|
| Montagetype | DIN-rail / paneelmontage |
| Veiligheidsnormen | IEC 61508, ISO 13849 |
| Uitvoertype | Digitale en analoge uitgangen |
| Programmeertaal | Ladderlogica, functieblok, gestructureerde tekst |
| Outputmethode | Relais |
|---|---|
| Onderdeeltype | Sysmac CPM2A |
| Processortype | Met microprocessor |
| Werkelijke waarde | Negotiabledprijs |
| Reactietijd | Mej. minder dan 10 |
| Veiligheidsnormen | CE, UL, ROHS -compatibel |
|---|---|
| Reactietijd | Mej. minder dan 10 |
| categorie | Automatiseringsapparatuur |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
| Besturingstype | Programmeerbaar logicacontrolemechanisme (PLC) |
| Voeding | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
|---|---|
| Invoertype | Digitale en analoge ingangen |
| Montagetype | DIN-rail / paneelmontage |
| Afmetingen | 200 mm x 150 mm x 100 mm |
| Reactietijd | Mej. minder dan 10 |
| Besturingstype | Programmeerbaar logicacontrolemechanisme (PLC) |
|---|---|
| Communicatieprotocol | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
| Programmeertaal | Ladderlogica, functieblokdiagram |
| Stroomverbruik | minder dan 10w |
| Levertijd | 5-7 DAGEN |
|---|---|
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 10000 STUKS |
| Modelnummer | ctrlX CORE X7 |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 60°C |
|---|---|
| Voeding | 24 V gelijkstroom, 110 V wisselstroom, 220 V wisselstroom |
| Montagetype | DIN-rail, paneelmontage |
| Uitvoertype | Digitale uitgang, analoge uitgang |
| Sollicitatie | Productie, procescontrole |
| Outputmethode | Relais |
|---|---|
| Onderdeeltype | Sysmac CPM2A |
| Processortype | Met microprocessor |
| Werkelijke waarde | Negotiabledprijs |
| Reactietijd | Mej. minder dan 10 |